Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok az osztálytársai...

Miért álmodok az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

Szociális fóbiásként és asperger szindrómásként nagyon nehezen jövök ki az osztálytársaimmal sőt egyáltalán nem

Szünetekben (pl nyáriszünet) mindig el akarom felejteni őket, minden kapcsolatot megszűntetek velük de sokszor benne vannak az álmaimban

És ezek az álmok nagyon nem jók

A tegnapi álmom:

A teremben ültem az első padban, mellettem a padtársam akit nagyon nem kedvelek

Mögöttem 2 lány akikkel nincs bajom, néha beszélgetek velük

A padtársam mondott valami nagyon nagy hülyeséget én pedig kijavítottam egy értelmesebb dologra

Viszont emiatt mindenki, még az előttem ülő tanár is “ennek mi baja?” Fejjel nézett rám és elkezdtek szidni hogy hogy mondhatok ilyet

És ehhez hasonló sajnos a valóságban is megtörtént…


Mit tehetnék hogy ne legyenek ilyen álmaim?


A “Barátkozz velük! Ne legyél antiszociális!” dolog nem segít

Teljesen más világban élnek ők mint én



2022. júl. 9. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak ki kell bírni ezt a néhány évet, és iskolán kívüli barátokat szerezni.
2022. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Álmod visszatükrözi éber állapotodban lévő gondolataid,az önelfogadással vannak problémák valószínűleg, ezért álmodsz ilyen kontextusban ,nem lennének most ilyen gondolataid, ha annyira hu de elfogadó világban élnénk, ha a másság természetesen hatna, ha azzal nem ártasz senkinek. Ha egy olyan szerep jut neked az élet nevű társasjátékban, ahol kilógsz a sorból,az remek tükörképet ad másról,milyen reakciót nyújt feléd, aki kilóg a sorból,azzal mindig foglalkoznak,még ha tagadják is, talán azért mert van bennük valami ami bennünk nincs és szeretnék hogy legyen,ha valaki nem beszél sokat talán az ártatlanság érzete hiányzik belőlük,amit kiöltek belőle a szülei amikor feltételek között nevelték fel. Az a probléma, hogy más akarsz lenni mint aki vagy jelenleg,az érzet ha nem is úgy működsz ahogy, de a körülmények azok nem engedik neked hogy önmagadként legyél jelen,az esetek egy jó részében amikor valaki arra vágyik hogy szociális működésű legyen, egy bizonyos félelem vagy korlátozó nevelés miatt stb nem lehet önmaga, de a valóságban nem olyan mint amilyennek állítják,igenis vágyna arra hogy szociális elismertsége legyen,de ez a baj azzal ha a teljesítmény alapján ítélnek meg minket. Hogyan lehetne változtatni? Elsősorban a saját hangodra kéne hallgatni hogy mit mond neked,te ismerheted magad a legjobban, ki más ha nem te? A környezeted reakcióival nem szükséges azonosulnod,sosem. Meg kéne figyelned magad,hogy a jelenben tartsd magad,hogy ne azonosulj az elméddel maximálisan,minden egy szerep,nem kötelező semmivel sem azonosulnod. Ha ez nem elég akkor talán a pszichoterapeuták segíthetnek rajtad, pszichológust nem mondom inkább,nem csinál sok mindent azon kívül hogy van kivel beszélni, pszichiáter meg gyógyszert ad és ennyi. Vagy a meditáció lehetősége
2022. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A kettesnek nagyon igaza lehet. Igazából én még a naplóírást tudom javasolni, engem a nehéz helyzeteken mindig az írás segít át (lényegében ingyen pszichológus), illetve olykor a zene, meg az állatokkal való foglalkozás.
2022. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hagyján, de én a harmincas éveim elején szoktam rendszeresen a középiskolai osztálytársaimmal álmodni.
2022. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!