Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok rengetegszer a...

Miért álmodok rengetegszer a volt osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

Már úgy lassan 3 hónapja majdnem minden álmomban benne vannak. Vagy csak 1-2-en vagy szinte az összes...

Fogalmam sincs, hogy mitöl lehet ez, egész nap eszembe se jutnak. Nagyon nem kedvelem öket és legszívesebben elfelejteném örökre, de folyton benne vannak az álmaimban.

Vajon mitöl lehet ez?


2010. nov. 20. 23:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 16/L vagyok.
2010. nov. 20. 23:02
 2/7 anonim válasza:

Nekem ez akkor volt, amikor általános és gimi közti nyáron voltam, de nagyon sokszor :D

Sajnos nem tudom, hogy nálad ez mitől lehet, nekem is volt egy gyerek akit nagyon utáltam, de azt álmodtam valamiért mindig, hogy kibékülök vele msnen.

2010. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azért, mert hiába nem gondolsz rájuk tudatosan, a tudatalattidban valamiért mélyen benne vannak. Ha konfliktusod volt velük, akkor pláne. Próbálj megbocsájtani nekik, bármit is követtek el.
2010. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet.

Ne félj, amikor túl leszel érettségin, és esetleg továbbtanulsz felső oktatásban, még jobb lesz a helyzet, mert akkor keverten lesznek jelen, egyszerre mindhárom eddigi iskoládból.

Általános, Közép, Fősuli. :D

2010. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Középsulisok is szoktak, de ök ritkán... bár nem bánom..
2010. nov. 21. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
mert hiányoznak.
2010. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem hiányoznak és le is írtam, hogy nem kedvelem öket és elfelejteném legszívesebben.

Egyébként pedig a te válaszaidra ugyan úgy nem vagyok továbbra se kíváncsi -.-"

2010. dec. 2. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!