Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmomban az,...

Mit jelent az álmomban az, hogy elutaztam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, aki kíváncsi az egész sztorira privátban betudom másolni mert reggel gyorsan leírtam, picit hanyagul de sztem érthető xd. olyan furának tartottam mert ilyen hosszút és ilyenről sohasem álmodtam. Annyi volt az egész hogy elutaztam Berlinbe ami valszeg London volt mert inkább arra hasonlít, de hagyjuk ezen a napon a szülinapom volt ami télen van de akkor tavaszi vagy nyári idő volt, egy hosszű folyosó volt a hotelben ilyen tipikus kulfoldi stilusu és a szobám mellett volt egy lány akit csak egy filmből láttam de itt fiatalabb volt és picit másabb hajjal+az álmomban ismertem és szerelmes voltam belé és néha begrottak ilyen szerelmes jelenetek is. A valóságban van barátnőm és nagyon szeretem de az álmomban szingli is voltam és ugye tetszett az a lány. Kb ez volt a legfontosabb benne.

2022. aug. 2. 08:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Mostanábat sokat álmodok de sokat álmodtam a barátnőmmel is az utóbbi időben néha rossz és néha nagyon jó, nem tudunk most találkozni és szoktam azt álmodni h együtt vagyunk.
2022. aug. 2. 08:10
 2/4 A kérdező kommentje:
Oke
2022. aug. 2. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiányzik, hogy megéld a szerelem érzését, amit így most nem tudsz, hogy nem találkoztok a barátnőddel. Az utazás ebben a formában kalandot, izgalmat jelképez, és hogy erről álmodtál, szintén arra utal, hogy ez is hiányzik.
2022. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:). Mostmár értem, miért álmodom mostanában ilyeneket.
2022. aug. 4. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!