Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen program volt nálatok...

Milyen program volt nálatok augusztus 20-án? Kik koncerteztek a városotokban/falutokban? Ott voltál, vagy elutaztál másik városba?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi, nem csináltam semmit. Röviden.
2021. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Itt hajdú hét van ilyenkor, 4 napos ünnepet tartunk. Mivel mellettünk van Debrecen és 20.án oda sokan elmennek, ezért 19.én van nálunk tűzijáték. 4 napon keresztül vannak gyerekprogramok (bábszínház, játékok, előadások), este koncertek (19.én Bagossy Brothers volt, 20.án Blahaluisana vagy mi és Vadfruttik, 21.én Honeybeast, Brains, 22-én Nagy Feró és Brass band). Koncert után pedig Dj-ék vannak. Végig bódék, kajáldák és ugrálóvár, hintaló vagy mi a neve - bár régen volt dodzsem is, de most valamiért nem volt.

Viszont 1500ft/nap, ha városi vagy akkor 500Ft/nap a belépő.

Őszintén egy napon mentem ki szétnézni barátnőmmel, de sokan voltak és vírusidő miatt féltem többször kimenni. Meg a koncertek sme az én világom. De amit láttam, az jó volt végülis.

2021. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos boglári szüreti fesztivál. Engem nem érdekel, de végre fizetős lett, így nem csődül ide a sok nincstelen nem fogyasztó, nem foglalják a helyet. Sokkal élhetőbbek így az ünnepek, nagyon tetszik ez a kezdeményezés.
2021. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 jó programjaitok vannak, franc 😃 ide meg csak a lejárt lemez jött.
2021. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pesti vagyok, de nem tudom, mi volt a tüzijátékon kívül, nem érdekelt.
2021. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy jókora semmi. Se tűzijáték, se fényfestés, se koncert, se semmilyen rendezvény. Nem is szeretem a várost, ahol élek. Magyarország egyik szégyene a város 90%-a, az egyik legcsóróbb és legszerencsétlenebb város... A rokonaim sem itt élnek. Szerencsére a maradék 5%-bán élek és mozgom. Tűzijáték az volt, amit a magánszemélyek lőttek fel, azok szépek voltak. Úgyhogy itthon ünnepeltünk: tűzijáték, grillezés, csillagszóró, ünnepi étkek, család, rokonság felhívása, ünnepi teríték stb.
2021. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg néztük a közvetítéseket TV-ben.
2021. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt voltak jó programok egész naposak de semmit nem láttam belőle mert dolgoztam
2021. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Leruccantunk Barira a gyerekekkel szóval fogalmam sincs. Gondolom valami proli-magnet alpáriság. Fasy Zsülike koncert meg ilyenek.
2021. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Korán lefeküdtem aludni a büdös p*csba, redőnyök le , hogy jó sötét legyen, cicáknak pedig kis nyugtató, hogy ne ugorjon ki a szívük a durrogtatástól.

Úgy ahogy van, be kéne tiltani ezt a baromságot.

2021. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!