Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy kis segítséget kérnék,...

Bogyócska13 kérdése:

Egy kis segítséget kérnék, álmodtam egy elég rémisztő álmot, már vagy harmadikszor, valaki segítene valaki, hogy mit jelenthet? (Az ironikus beszólogatók kíméljenek)

Figyelt kérdés

Egy vidéki házban éltem, és elmentünk valahova kirándulni a családdal (akik elvileg a szüleim voltak, de én nem ismertem).

Sok család volt a házba ahova mentünk, hol szereplő voltam az álomban, aki észt vett mindenben, hol, pedig csak kívülről figyeltem a történteket. Vacsoraidő volt, mindenki az ebédlőben vacsorázott, majd felment a szobájába az emeletre. Már sötétedett, és egyik percről a másikra a többi gyerekkel voltam egy szobába, a szülők sehol, csak egy idősebb ember volt velünk. Különböző feladataink voltak, kínzások, nem emlékszem pontosan, de csak három gyerek maradhatott életben. Igazából teljesen a szerencsén múlott, ki marad a szobában a túlélésért, és kit visznek ki onnan. Sorsoltunk azt hiszem… folyamatosan kevesebben voltunk, két kislányt nagyon megszerettem, és az egyiket elvitték. Hárman maradtunk utoljára, egy kisfiú, a kislány, és én. Az ölemben vittem a kislányt, senki nem jött értünk, közben már érkeztek az új családok. Nappal minden teljesen más volt, senki nem beszélt a történtekről de mi tudtuk, és nem akartunk ott maradni. Mégis fel kellett mennünk az egyik szobába, mert nem volt választásunk, és akkor láttam, hogy a padló szélére családok fényképei vannak felragasztva, azoké, akik abban a szobában voltak, és tudjuk mi történt velük. Kisbabák is voltak néhány képen… Találkoztunk egy másik lánnyal, aki a tulajnak a lánya volt, tudta mi történik minden éjszaka, de ebben nőtt fel, és cseppet sem zavarta őt. Elvitt egy másik házba, amit felismertem, és onnan már haza tudtam volna menni, de vissza kellett mennünk, és hirtelen megint egy szobában voltam, az új gyerekekkel, aki mind le voltak kötözve a földre, szorosan egymáshoz közel, és mind két lábuk eltörve, véres volt minden. Itt csak szemlélő voltam, a sarokban ültünk a kislánnyal, szerintem nem is láttak minket. Az egyik gyerek kihúzta az egyik lábát a kötésből, mire az az idősebb emberke rákiabált, hogy miért teszi ezt vele, mondta hogy nem szabad.


2018. jan. 31. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem olvastam el a sztorit, de nem vagyok ironikus. Behatóan tanulmányoztam az agyműködést, és az álmokat is. Nos az álmok nem jelentenek semmit, csak dolgozik az agy. A napi, heti, havi, sőt egész életedben bemenő információkat dolgozza fel. Szelektálja, csoportosítja, törli, vagy épp raktározza. Minden információnak számít. A napi történések, egy olvasott újságcikk, egy látott film, vagy a beszélgetés a piacon. Ezekből álmunkban lesz egy nagy katyvasz, de nem kell nekik nagy jelentőséget tulajdonítani.
2018. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Komoly tortene..egy horrorfilmnek is elmegy..


Az almok csak a napi életünk kivetulesei..fuu aha hat akkor jovan

2018. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Na jó, de milyen napi történés lehet az, ami álmában így vetül ki?
2018. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feltéve, hogy nem nezett horrorfilmet...
2018. febr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem néztem horrorfilmet, már vagy egy éve... És háromszor álmodtam ugyanezt, csak más szereplőkkel, egy héten belül.
2018. febr. 1. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!