Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt sokszor...

Miért álmodom azt sokszor hogy egyedül vagyok a kocsiban, elindul és nekem kell megfékeznem?

Figyelt kérdés
Múltkor már egy erdős részen haladtam a felüljáró felé és már rendőrkocsik jöttek utánam mert nem tudtam megállítani... :S
2011. ápr. 26. 17:50
 1/7 anonim válasza:
Biztos álmodtad? XD
2011. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha xd.
2011. ápr. 26. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak kocsis álmaim, persze nem pont ugyan ilyenek, de általában az van, hogy megy a család kocsival és egyszer csak mindenki eltűnik és nekem kell vezetnem az autót. Már rég volt ilyen, de eléggé feldúltan ébredtem XD
2011. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Talán lehet, hogy lassítanod kellene. Nem ért mostanába túl sok steressz, vagy vmi más? Általában az ilyen álmok azt jelentik, hogy az illatő túl keveset pihen.
2011. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát apró dolgok, az viszont kicsit sok. + decemberben meghalt a mamám :S
2011. ápr. 26. 18:40
 6/7 anonim válasza:
nekem teljesen ugyanez a szitu, csak biciklin ülök, és nem tudom elkapni a kormány, vagy ha elkapom, nem mozdul, túl gyenge vagyok :( az álom végén, elszokott ütni egy autó, vagy bele megyek egy fába.. és NEM VICCES! Nekem ez az egyik legrosszabb rém álmom..:(
2011. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:s
2011. ápr. 29. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!