Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt, hogy az...

Miért álmodom azt, hogy az életemre törnek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta majdnem minden éjjel ilyen álmaim vannak. Menekülök a medve elől(ez az egyik félelmem, sokat túrázok szóval elég érthető,nálunk sok medve van) vagy meg akar valaki ölni, el kell bújnom. Ma azt álmodtam hogy egy csata közepén voltam és el kellett rejtőzzek, mert üldöztek. Ez már zavaró. Elég rossz viszonyom van az apámmal mellesleg. Hogy szüntessem meg?

2022. aug. 17. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármennyire is valós az a medve , vagy az üldözőid , ezek csak mind a tudatallatid kivetülései. A rémálmok általában mindig visszatérnek különböző eseményeken keresztül a te esetedben félsz attól hogy elkapnak, megölnek , bántanak. A megszüntetésre pedig vagy megkeresed az okot magadban és hangosad ki mondod hogy: nem félek a medvéktől, nem bántanak, erős vagyok… és ilyenek vagy megtanulhatod a tudatos álmodást is . Ha tudatos leszel éppen a medvés rémálmod közepén, tudni fogod hogy nem valós az a medve, odamehetsz hozzá és megölelheted , majd rájössz milyen ártalmatlan az akiről azt hiszed bántani akar. Addig bántanak amig félsz tőlük, légy bátor és menj oda hozzájuk :)))
2022. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!