Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek az álmaim kihatnak...

Szerintetek az álmaim kihatnak annyira az életemre mobdjuk a következményekre gondolok nem ami mult és megtörtént ?

Figyelt kérdés
Mert van ilyen hogy következményként éltem meg hogy Beszorongtam egy utazás miatt és a valosàgba utazás alatt beszorongtam és pánikoltam mert olyan gondolatok jutottak eszembe és a tudatalattimba mentek az infok hogy nem birok menni és nem tok utazni és pánikolta nehezen tuleltem meg a visszafele uton is pànikoltam meg taccsoltam sajnos lehet hogy bejőtt a mi lesz ha blabal rossz megtortént megtortent. De egy csomo dolognàl is igy történt pozitiv helyett negativakat kaptam. :-(

2015. aug. 17. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki..pl.sok negatív info tv ből munkatársaktól netről..te jo nyaralást képzelsz magadnak de pl.lehet azt vonuod be amit a szomszéd mesélt hogy akivel utazol kihasználta a nőjét megszégyenítette kukoricás pizzás sztorik..az ember a félelmeit vonza be.


Max ha van egy őrangyala akibe hisz hogy mellette van akkor talán nem az

2015. aug. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ő repcsijük robban fel..
2015. aug. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!