Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban segítségért akarok kiáltani, hiába próbálok ordítani, nem jön ki hang a torkomon?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

a. berekedtel

b. nema voltal almodban

c. suket voltal, es adtal ki hangot de nem hallottad

d.legures terben voltal es nem volt kozeg ami tovabbitsa a hangodat

e. feladtad a kuzdelmet magadert

2022. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Nekem tudatos álomban volt sokszor, főleg amikor sötétben ébredtem tudatra. Hirtelen féltem a sötéttől és akkor nem tudtam megszólalni, elcsuklott a hangom.

Lehet nálad is a félelemhez van köze.

2022. aug. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Grimfox ***** válasza:
84%
Ez szerintem majdnem pontosan ugyanezt jelenti az éber életedben is. Amikor problémád van(valószínűleg most is van ilyen) nem tudsz másokra támaszkodni, segítséget kérni tőlük. Hiába tudod, hogy kellene, és könnyebb lenne megoldani a problémát, valamiért képtelen vagy másoktól segítséget kérni. Esélyes, hogy minél súlyosabb, mélyebben gyökerező a probléma, annál inkább így van. Avagy van egyetlen, de nagyon jelentős probléma, amiben nem tudsz segítséget kérni, még akkor sem, ha más esetekben többé-kevésbé sikerül.
2022. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy nagyon jellemző dolog álom közben, meg az is hogy menekülnél de nem tudsz

Velem rengetegszer előfordul és bele is illik a rossz életembe

2022. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 harebell válasza:
100%
Nem tudod megfelelően kommunikálni az érzelmeidet a környezeted felé, nem tudsz segítséget kérni, nem tudod megfelelően jelezni, hogy szükséged van másokra. Elég gyakori álommotívum.
2022. aug. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Hú,ez nagyon rossz álom,és nekem is v párszor!Amit írsz5ös,elég jellemző is rám:utálok segítséget kérni másoktól,mert nem szeretem,ha tehetetlennek gondolnak,így megtanultam egyedül megoldani a problémákat,és általában is sikerül is!Nagyon ritka,h segítséget kérek,inkább tanácsot szoktam kérni.
2022. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
21%
Alvási paralízísed volt ha ez az elso eset hogy volt ilyened akkor előfordulhat ha szerencsés vagy akkor még egyszer nem fog ez veled megtörténni de ha mondjuk ez a 2. eset amikor ez megtörténik veled akkor nagy eséjel kovet egy demon vagy egy szellem
2022. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Volt már alvási paralizisem, ez nem az volt.
2022. aug. 27. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!