Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az almom mit jelenthet???...

Ez az almom mit jelenthet??? Kerlek titeket, ertelmes valaszokat adjatok.

Figyelt kérdés
Tehat.. miutan felkeltem emlekeztem, hogy mi volt az elejen de mostmar nem😅 szooval, az volt, hogy apa mondta nekem, hogy menjek el az utcankban levo sarki hazhoz mert ott lakik egy kisfiu es o kell valami “kiserlethez”, en nagy kapkodva el is setaltam a kisfiuert es o meg csak mosolygott na miutan hazaertem bementem a lakasba, tudvan a kisfiu epsegben van… apa osszekotozte a kezet- labat es nalunk van egy olyan helyiseg a kert vegeben ahol meg nagyon regen istallo volt. Na oda bedobta es kulonos modon a napsuteses idobol szakado eso lett (haaat ezek az almok) szegeny kisfiu sirt egesz este mert nem tudta kik vagyunk es aput nem erdekelte de viszont ezt nem akarta elmondani anyunak, de en persze hogy elmondtam mert nyomta a lelkem.. aztan anya mintha egy babu lett volna figyelmen kivul hagyott mindent es masnap (miutan ez az egesz tortent) elmentunk nyaralni Egyiptomba (mivel apa kedvenc helye) es az utazas is kulonosebb volt a tobbinel… anya kidobta az 500k-s laptopot csak ugy mert lemerult meg ilyesmi aprosagok😳 es en meg sirtam, hogy most mi lesz a kisfiuval aki az istalloban sir apu meg csak: ne foglalkozz vele.😉 aztan valahogy a mamamhoz kerultunk magyarorszagra.. csak ugy a semmibol es gyerekneveteseket-sirasokat halloTTAM EN es vege is lett ennek az almomnak haaal isten!!!! Meg almodtam nagyon sokat de tenyleg rengeteget csak azokra mar nem igazan emlekszem pedig megmagyarazhatatlanok azok is🤌🏼🤌🏼

2022. máj. 1. 10:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Egesznap nagyon rosszul ereztem magam ez az almom miatt, merthogy szegeny kisfiu:((xdd
2022. máj. 1. 22:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Hm...

Van valami olyan dolog, amiről úgy gondolod, hogy apud hibás, bűnös, helytelen dolgot tesz? Nem konkrétan emberrablás, de pl mittomén, te szeretnéd, ha szelektíven gyűjtené a szemetet, de ő csakazértis mindent a sima kukába tesz.. vagy feketén dolgozik / adót csal... vagy bármi ilyesmi, a lényeg az, hogy valami olyan dolog amit te erősen helytelenítesz.


Az, hogy anyud törődött vele jelentheti azt, hogy úgy érzed rajtad kívül nem veszi komolyan senki ezt a dolgot, vagy anyud is úgymond cinkos a doloban azáltal, hogy nem törődik vele, nem szólal fel ellene.


Az utazás általában életvezetési dolgokra szokott rámutatni, de nagyban függ attól, hogy mennyire van fókuszban, hogyan jelenik meg,.

Pl egy autós utazásnál ha te vezetsz, akkor az arra utal, hogy te uralod az életed, ha anyósülésen vagy hátul ülsz és más vezet, akkor úgymond másra van bízva, te csak sodródsz az árral. De pl az is fontos, hogy mennyire okoz nehézséget a célba érni, én pl rendszeresen álmodok olyat, hogy felszállok egy buszra, de az nem arra megy amerre kéne menetrend szerint, akkor át kell száljak másra ami megint rossz irányba kanyarodik (még a villamos is:D) és azt érzem, hogy akárhogy utazok, nem érem el a céloma, vagy csak nagoyn lassan jutok a közelébe. És ez bizony jellemző a mai helyzetemre.

De ha magának az utazásnak nem érzel különösebb jelentőséget, akkor ez mindegy.


Anyud laptophajigálása kissé összhangban van azzal, hogy lesz*rja, hogy apud épp gyerekeket tart fogva. Nem érdekli az, hogy egy drága dolot tesz tönkre. Nemtörődömség, rezignáltság.


Persze ez csak egyfajta értelmezés, de régen volt egy pszichológusom aki nagoyn szerette az álmokat, mert emberi kapcsolatokra, viszonyulásokra jól rá tud mutatni. Nem a gyerekrablás a lényeg, hanem az, hogy apud tett valamit és te helyteleníted. Ilyesmi.


Aztán persze leht semmi ilyesmi nincs, de azért gondold végig volt-e hasonló viszonyulás mostanság.

És persze írd meg, ha jutottál valamire, engem is érdekel, ha már ennyit írtam:D

2022. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, ez tényleg nagyon hasznos volt. Igazabol konkrét leírtad, hogy igen, vannak dolgok amit apa úgymond helytelenül csinál és nekem ez kicsit sem tetszik, anya pedig az elmúlt 1 évben kb. az a tipik nem törődöm típus volt egyes dolgokkal, de ezt a dolgot megbeszéltük és azóta már többet foglalkozik, ahogy fent említettem *egyes dolgokkal*. Mégegyszer köszönöm a válaszod, nem gondoltam volna, hogy ez a szituáció mit ábrázol pontosan:)
2022. máj. 7. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, örülök, ha segíthettem:)
2022. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!