Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Tönkre fog menni...

Mit jelent? Tönkre fog menni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Szal a múlt éjjel az álmodtam,hogy végre eljutunk a barátommal addig,hogy lefeküdjünk.és ez mind jó meg az álomban is minden tökéletes volt,de egyszer csak megunta és már nem akarta velem és onnan minden rosszra fordúlt,vagyis többet veszekedtünk.............a veszekedés után elment a kedvünk egymástól meg ilyenek:((


viszont másnap este felhívott és mondta,hogy hiányzom neki és hogy szeret!nem értek már semmit:((


2010. szept. 25. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

én azt mondom ,hogy legalább te ne próbálj vele veszekedni :) akkor sem ha neked van igazad :)

néha hagynod kell neki.

de késöbb megbánja ,hogy kiabált és nem lesz semmi baj :)

és attól még ,hogy kiabál ő szeret csak rossz napja volt :)

2010. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ez az hogy még ordítani sem ordít,hanem csak dúrvábban beszél,de még a hangját sem emeli fel
2010. szept. 26. 08:36
 3/3 A kérdező kommentje:
az este pedig már azt álmodtam,hogy elmentünk az erdőbe gombázni és mikor meguntuk a gombázas egy barna kockaás pléden feküdtem le vele viszont ez után nem veszekedtünk,hanem kézenfogva mentünk haza
2010. szept. 26. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!