Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy tönkre megy így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy tönkre megy így a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Biztos mások is vannak így ezzel, mint én, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre. 3 éve vagyunk együtt a barátommal, én is és ő is dolgozik. Mindketten reggel megyünk este jövünk...egyszerűen úgy érzem, hogy semmit nem vagyunk együtt és soha nem ér rá velem foglalkozni...Hazaérünk és nemsokkal később hulla fáradtan bedőlünk az ágyba...semmi idő egymásra! :(:(

Attól tartok, hogy annyira elhidegülünk egymástól, hogy a kapcsolat végét fogja jelenteni... Volt már valaki hasonló helyzetben?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. febr. 20. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
hát hasonló szituban volt már részem,és nem hidegültünk el egymástól.ha szeretitek egymást akkor ez nem történhet meg.hétvégén is ennyit dolgoztok?mert ha nem akkor hétvégén be tudnátok pótolni mindent amire hétközbe nem jutottt idő.
2011. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen ugyanebben a szituációban vagyunk... Ő reggel 10-re megy dolgozni, este 10-re ér haza, és ötre megyek dolgozni, és este hat körül érek haza. Mindketten fáradtak vagyunk, én amúgy is alszom, amikor hazajön, és azalatt a 20 perc alatt nem tudunk semmit bepótolni. A szabadnapok is az utóbbi hetekben nem akartak nekünk közösen összejönni. Én is ugyanezt mondtam neki, hogy félek, hogy elhidegülünk egymástól. Félek, hogy elveszítem. De mondta, hogy butaság, ő nem érzi azt, hogy eltávolodunk, s emiatt, hogy nem találkozunk soha nem keresne mást. Most fog jönni nekünk az az időszak, hogy rendbe szedjük a közös kis életünket. Végre lesz közös szabadnapunk.

2011. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát ő dolgozik hétvégén is, én nem, de amikor meg együtt lehetnénk mindig csinálnak neki otthon programot (még nem lakunk együtt, de egy városban lakunk nem messze egymástól), szóval olyan mintha soha nem érne rám...és mikor felhozom ezt a témát akkor mindig leráz azzal, hogy jaj hagyjam már ezzel... :( Nem tudom, hogy rendbe tudjuk-e ezt még hozni, mert már elég rossznak tűnik a helyzet. :( Ő is látja és én is, de hiába mondom, hogy tegyünk valamit, nem történik semmi :(

De köszönöm a válaszokat tényleg.

2011. febr. 20. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!