Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam meg (? ) a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam meg (? ) a barátomnak hogy nélkülem is elmehet bárhova! Nem szeretném hogy e miatt menjen tönkre a kapcsolatunk. Na hogyan?

Figyelt kérdés

A barátom is 18éves mint én!Eddig minden hétvégén ment bulizni mióta együtt vagyunk hogy ő nem fog mostmár menni, vagy együtt vagy ő nem megy.Azt mondta hogy én nyugodtan menjek!

Hívta egy barátja főzésre holnap.Mondta hogy menjek vele.Mondtam én nem szeretnék menni, nem igazán szeretek főzésre járni.

Mivel nem megyek ő sem megy, pedig mondtam neki menjen nyugodtan.

Nem szeretném hogy egy idő után ezekből gond legyen.Hogy csak egymással megyünk, vagy hogy kalitkába tartsuk egymást.

Én is eléggé nehezen viseltem el a régi barátommal hogy megtiltottunk egymásnak mindent.És mikor vége lett 3év után megkönnyebbültem mert kalitkába voltunk zárva.Nem hagytunk egymásnak teret.Én ezt nem mondtam a barátomnak a mostaninak, nehogy azt legyen hogy nekem ez elvárást jelent.Mert jó lehet aggódnék,de attól még szeretném ha lenne terünk.


2010. aug. 5. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
na, hát ugyanezt ugyanígy neki is. Ha meg nem fogja fel akkor debil.
2010. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bálunk is dettó ez volt.

Barátom soha nem ment sehova...aztán most hogy szakítottam vele, még most is nehezen tudják elcsalni a haverjai.

Ez a fajta ragaszkodás beteges. Sajnos egy idő után nyomasztónak fogod érezni, mert ő azt hiszi hogy neked ezzel tesz jót... de sajnos ez zavaró lesz.

Engem is idegesített már, hogy mozdulni sem tudtunk egymás nélkül és nem volt igazi pasis, hogy pl. néha elment volna a haverokkal sörözni vagy vmi:S

Mondd el neki higgadtan, hogy te megbízol benne, és szeretnéd ha nélküled menne el. Mert téged ez tenne boldoggá, addig te lógsz a csajokkal.

2010. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk meg az megy, hogy én (a srác) eddig mindig eljártam a barátaimmal. Most, hogy barátnőm van, ő ezt nem nézi jó szemmel. Fordítva jobb lenne: ha ő mondaná, hogy menjek.
2010. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudod mit akar a barátod? hogy bűntudatot érezz azért, amiért ő nem jár sehova sem, te pedig nélküle mész, míg ő szépen, magát sajnáltatva otthon vár rád! bezony! nálunk is ez volt...miatta majdnem elveszítettem a barátaimat...
2010. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!