Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Teljesen kivagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen kivagyok. Tönkre fog menni a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés

Van barátom.Nagyon szeretem.Mindennél jobban.Boldog vagyok vele.De mindig van más pasi(nem dicsekedni jöttem,mielőtt valaki azt írná)is aki többet szeretne tőlem.Én mindig szépen megmondom nekik,hogy nekem párom van és,hogy én nem akarok tőlük semmit.Az a baj velem,hogy én mindig mindenkivel,barátságos,kedves és közvetlen vagyok és ezek mellett túlságosan nyitott is(nem csak én gondolom így,hanem már mások is megmondták).Akkor sem tudom őket elküldeni az anyj*kba,mikor már tényleg szükség lenne rá,hiába akarnám.A barátom a legtöbb ilyen "zaklatóról/hódolóról" tud és azt mondja,hogy "Én tudtam,hogy ez lesz...meg hogy minek foglalkozok velük,annyira egyszerű lenne nem foglalkozni velük és lesz*rni őket meg elhajtani a p*csába" és hasonló dolgok.Most elhatároztam MA,hogy sürgősen változtatok ezeken a tulajdonságaimon.De van egy nagyon idióta dolog is.Ugye erre ma jöttem csak rá,hogy változtatnom kell ezen és minden jobb lesz ugye...de a közösségi portálokon meg még ott van,hogy nem boldogan "spanolok" azokkal a barmokkal én hülye,pedig már igazából annyira unom őket így belegondolva és ezt ugye látja ott a párom is.És emiatt annyira ramatyul érzem magam.Mintha emiatt azt hihetné,hogy nem szeretem Őt.Pedig megveszek érte és imádom.Láttam rajta,például ma is,hogy olyan fura,meg minta csalódott volna bennem.

Nem tudom mit tegyek!Meg fogok bolondulni komolyan mondom. :( Tudom,hogy ÉN vagyok a hibás,hogy ilyen vagyok!!

Lehet,hogy hosszú lett és kicsit összevissza,de most csak kibukott belőlem minden egymás után.Remélem azért érthető és hozzá tud valaki szólni.

Köszönöm mindenkinek.


2010. nov. 6. 00:50
 1/6 A kérdező kommentje:
nagy boldogan*
2010. nov. 6. 00:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyi lenne a dolgod hogy ezt amit leírtál ide nekünk megmutatod a barátodnak is, vagy elmondod neki szavakkal.
2010. nov. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1.válaszoló.De ahhoz túlságosan gyáva és szánalmas vagyok.
2010. nov. 6. 00:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos a nők alakították így nem feltétlenül pont te, hanem úgy általában. Nem is értem mit nyomul valaki, ha egyszer tudja, hogy van valakid, dehát ugye a férfinak kell nyomulni mindenáron ez alakult ki, aztán amikor már nem kell akkor persze terhes a dolog. Ha nyitott vagy, ha nem szerintem mindegy a legtöbb férfinak lényegtleen milyen vagy csak megy előre, mert ez a dolga.
2010. nov. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem emiatt nem szabad változtatni az alaptermészeteden. Ettől nem fog tönkremenni a kapcsolat, most tudom nagyon beképzelt lesz a következő kijelentés, és magam ellen is beszélek (25F) de mielőtt egy pasi komolyabban rányomul valakire, győződjön meg hogy zöld e a lámpa, ne te érezd kellemetlenül. Persze nem tudom, mennyire hitegeted őket, de alapvetően nekünk pasiknak "ésszel" kell ilyenbe belevágni.


Nekem is volt ilyen többször, nálam is volt már olyan hogy "hú de jó nő" és őszintén elképzeltem, hogy szeretni tudnám, de foglalt volt, és hát ugye nem kezdtem, illetve csak ismerettségi szintig jutottam el vele. Volt olyan, hogy persze sajnáltam, amikor megtudtam hogy az élet más irányba viszi el, dehát megráztam magam, ez az élet dolga: kapcsolata van, nem tehettem semmit, éljenek boldogan.

2010. nov. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy átérzem a helyzetedet, én ugyanebben a csapdában vergődtem sokáig... sőt, nem hiszem, hogy kinőttem belőle, egy elég kétes megoldást választottam: nem megyek sehova olyan srácokkal, akik bármilyen haloványan is, de potenciálisan nyomulhatnának. Elég sz*r megoldás, mert általában jobb szeretem a férfiak társaságát, mint az intrikus nőkét, de most inkább visszafogtam a férfiakkal való mindennemű kapcsolatot a páromon kívül. Ez segített sokat! De nyilván nem optimális a helyzet. Remélem, ez egy fázis, és a következő az az önbizalom és kitapasztalt út lesz, ahogy mindenkinek elfogadható módon megtanulunk határozott NEM-et mondani.
2010. nov. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!