Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet visszamenni ugyanab...

Hogy lehet visszamenni ugyanabba az álomba, illetve a folytatásába?

Figyelt kérdés
Most ébredtem nemrég, és valami nagyon izgalmas, érdekes álmom volt, amiben nagyon jól éreztem magam. Arra emlékszem, hogy valami olyan dolgokat csináltam mint egy akciósztár a filmekben. Egy szomszéd szobából figyeltem meg valakit, kerítéseken másztam át, lopakodtam valami parkban is. Bár mintha lett volna mellettem valaki aki a társam lett volna. Nagyon de nagyon valóságosnak tűnt. Csodálkoztam is mikor felébredtem, hogy ez tényleg csak egy álom volt?

2022. okt. 22. 06:59
 1/3 anonim válasza:
57%

Folytatni valószinűleg nem fogod tudni, maximum akkor, ha sikerül belépned a tudatos álom fázisába.

Álom közben az agy alapvetően szelektál, szóval arra az esély hogy ugyanabba az álomba visszakerülj, és azt folytasd is, szinte nulla.

A tudatos álmodással viszont valószinűleg sikerülne, csak ahhoz részletesen meg kellene jegyezni a fentebb leírt álmodnak minden apró részletét.

Illetve a tudatos álmodásnak fennáll egy mellékhatása is, ezt alvásparalízisnek hívják, nem jó élmény. - kifejteni nem fogom, mert rakatnyi cikk van róla, másfél perc alatt utána lehet nézni, hogy mi az pontosan. - ha esetleg valaki nem tudja.

2022. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült néha ilyen. Vagy az volt hogy még félálomban gondoltam, most vissza kellene aludni és sikerült, vagy az volt hogy napokkal később félálomban eszembejutott egy korábbi álom és ugyanaz a téma lett megint. Nem egészen folytatás de ugyanaz a téma feldolgozása.
2022. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az elképzelt tested mozgatására koncentrálsz akkor nem fogod érezni az alvásparalizist
2022. okt. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!