Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ketten is azt álmodtuk egy...

Ketten is azt álmodtuk egy éjszaka, hogy meghal. Mit jelenthet? (folytatás lent) 20/L

Figyelt kérdés
Azt álmodtam tegnap este, hogy egy nagyon közeli barátomról elterjesztették hogy meghalt, el is hittem, nagyon megijedtem, sírtam, aztán szembe jött velem az utcán mintha semmi sem történt volna. Ugyanezen az éjszakán egy másik közeli barátja álmodta azt, hogy haldoklik.. hogy fel van kötve egy fára, vérzik, és haldoklik.

2016. jún. 29. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az igazat.

Barátotok nem nyerte meg az örökéletet.

2016. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Senki nem nyert örökéletet, egyértelmű.
2016. jún. 29. 22:05
 3/5 thuesday ***** válasza:

Lehet megérzitek tudat alatt mit szeretne tenni vagy mi fog vele történni...beszéljetek vele!

Mondjátok el, hogy ezt álmodtátok, ezzel is változtatva a jövőt.

2016. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Természetesen ahogy történt, egyből szóltam neki mit álmodtam. Aztán este kétségbeesetten telefonált, hogy most hívta az egyik nagyon jó barátnője, hogy ő is hasonlót álmodott. Én ijedtem nagyon meg. Bár sok oldalon, ha halottan látjuk az egyik ismerősünket, az semmiképp sem jelent negatívat, mindig pozitív dolgot jelent a jövőre nézve. De nagyon megijedtünk. :(

Álomfejtések szerint a halál az álomban mindig jót jelent. De egyszerre álmodtuk róla..

2016. jún. 30. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:

"Álomfejtések szerint a halál az álomban mindig jót jelent. "

Ha megnézted , hogy mit jelent akkor minek kérdezed ? Más is netről tudja neked megmondani , hogy mit jelenthet és ugyanazt fogja találni amit te.

2016. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!