Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom! Bizonyítási...

Visszatérő álom! Bizonyítási vágy?

Figyelt kérdés
Már sokszor álmodtam az érettségiről. Éjjel azt álmodtam hogy az alapiskolai barátnőm leérettségizett. És mondta nekem hogy ma volt az érettségi. Én erre keservesen sírtam, mert nekem nincs, de nagyon szerettem volna mindig is. Régen jelentkeztem is rá, de nem nyílt osztály, mert kevesen voltunk. Valójában a volt barátnőmnek nincs is érettségije. De ezek szerint úgy érzem hogy vetélytársam.

2022. nov. 6. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudat alatt te is érzed, hogy nagyon kevés a végzettséged, és nem olyan nehéz innen továbblépni, amit a barátnőd könnyedén meg is tehet, és félsz, hogy akkor egyedül maradsz ezen a "szinten", az érettség nélküliek társaságában. De miért nem érettségizel le? Távoktatással nem lehet, ha nem nyílt osztály?
2022. nov. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már 36 vagyok. Talán szégyen ebben a korban.
2022. nov. 7. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!