Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent halott kátyával...

Mit jelent halott kátyával álmodni?

Figyelt kérdés
Fiatalokat láttam veszekedni meg cívódni, egymást ràngatták, majd hírtelen a jóskártya halálkártyája ugrott elő.Érdekelne vane jelentőssége ennek.
2022. nov. 24. 16:01
 1/4 A kérdező kommentje:
A tarot kártyában lévő csontvázas kártyára gondolok...
2022. nov. 24. 16:59
 2/4 A kérdező kommentje:
Na mindegy látom senki nem tud mondani semmit.Remélem azé senki nem hal bele a hülyeségbe.De majd oda figyelek.Meg kell előzni a bajt :)
2022. nov. 24. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Kátyával én is szivesen álmodnék.De a kártya szerintem azt amit amúgy is.
2022. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak kérdeztem.Az igazság az ,hogy sokszor álmodok meg valamit ami hetek vagy hónapok múlva áll össze.Pl.mindég mikor foggal álmodok, egy két hét múlva valaki ismerős meghal.Ek tényleg így van, de még ilyen kártyás dolgot sose álmodtam.Mind ha valami kiosztott volna egy lapot ,és azt mondaná ,hogy meg kell haljon valaki.De lehet félre értelmezem.

Azért kösz a választ.

2022. nov. 24. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!