Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyilkossal álmodtam, akibe...

Gyilkossal álmodtam, akibe beleszerettem. Mit jelent?

Figyelt kérdés

A gyilkos egy ismeretlen szomszéd volt (22-25 éves férfi, én korosztályom). Megölte mindkét lakótársam, engem nem. Először menekültem előle, rettegtem, féltem. Rendőrök és a média munkatársai járkáltak az utcában.

Később láttam egy olyan "jelenetet", amikor a gyilkos barátnője szakít vele és egyedül hagyja egy orvosi rendelőben, bilincs nélkül. A férfi kiugrott az ablakon, egy sötét erdőn keresztül jött el értem. Bemászott az ablakokomon majd mondta, hogy pakoljak, megszökünk mert tudja, hogy mindketten oda vagyunk egymásért. Igent mondtam, mert szerettem (?) és elmenekültem vele. Éreztem a szenvedélyt kettőnk között. Az arcát továbbra sem ismertem fel.

Nem olvastam/láttam/néztem semmilyen könyvet, filmet, sorozatot, hírt mostanában.



2022. dec. 20. 09:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia, engem is mindig érdekeltek az álmok jelentései. Esetleg Freud-Álomfejtés című könyve érdekes lehet a számodra. Ami pedig jobban magukra a motívumokra koncentrál az Krúdy-Álmoskönyve. Érdekes szerintem mindkét könyv. Te tudod, te láttad hogy pontosan mik is jelentek meg az álmodban, így te tudod a legbiztosabban meg is fejteni. :)
2022. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2022. dec. 20. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
túl sok dzseffridámert néztél.
2022. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
30%
Azt jelenti, hogy aludtál.
2022. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3: nem láttam azt a sorozatot 😅
2022. dec. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!