Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször is álmodtam már egy...

Többször is álmodtam már egy olyan fiúval, akit csak látásból ismerek. Ez miért van? Lehetésges, hogy a tudatalattim beleszeretett?

Figyelt kérdés
Tudom a nevét, és azt is, hogy a suliba jár, de még életemben nem beszéltem vele. Mikor meglátom, mindig eszembejutnak az álmok, általában mindig smárolok vele álmomban, vagy kézenfogva sétálunk.Egyébként nem néz ki rosszul a srác,de nekem nem az esetem,és mégcsak nem is jön be.De mégis olyan furán érzem magam,amikor meglátom a suliba.

2014. febr. 8. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Bartsak en lenek az a fiu, jol megktomnelek
2014. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Firedoom ***** válasza:

Na látom az értelem mindenhol világít lásd az előző válaszoló

Én nem hiszek semmi tudatalattiban semmi ezotériai gondolatokban de ha szimplán az agy működésével akarjuk megmagyarázni vagy a tudatalattival akkor egyértleműen megmondhatjuk hogy az eltitkolt vagy el nem ismert érzelmeinlet látjuk viszont bennük és saját magunknak akarunk jelezni velük, a visszatérő álmok jelentést hordoznak javaslom hohy legalább esélyt adj nekik hogy bekövetkezzenek

2014. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Firedoom ***** válasza:
Soha nem tudod meg hogy jól vagy rosszul döntöttél ha nem is döntessz
2014. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem az eseted, nem jon be neked a srác mégis smacizol vele álmodban, ez hogy van? :O
2014. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hàt én is ezt kérdezem:D nemértem miért azzal a fiuval álmodok:)
2014. febr. 17. 16:55
 6/6 Firedoom ***** válasza:
előfordulhat, hogy utólag jösz rá arra, hogy tetszik :D
2014. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!