Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Mit...

Tornado2 kérdése:

Mit jelent ez az álom? Mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

Egy domb tetejéről templomot látok, aminek elbontották a tornyát. Ezen csodálkozom, helyre akarom állítani. Majd egy hatalmas kővárnál állok, a torny ép akkor ömlik őssze, de nem felülről lefelé haladva, hanem fordítva.

Alulról hulik a semmibe. Ahogy az alapjai eltűnnek, ott a föld helyett a tiszta felhős de napsütöte ég látható. Majd egy terepjáróban ülők utasként, egy hegynek felfelé haladva. A húgom vezet, az út szinte nincs is, csak egy ösvény. Mégis nagyon gyorsan megyünk. A terepjáró rázkodik, zötykölödik ugrás, de nem álunk meg. Majd megint a toronynál álok, az alapot probálom újra épiteni, Nagyon erős fémből és terméskőböl gondosan megtervezve, kiszámolva.

De nem fejeztem be, mert egy szobában találom magam. Egy nagyon szép, de meztelen lány várt. Beszéltem vele, majd átmentem egy másik szobába. Viszatérve a lány még mindig mezítelen volt, de most állapotos. Mondtam neki , Nagyon szépnek találom és hogy őt kerestem. Ö csak lehajtott fejét, hisz néz rám. Így is kellék?

Én igennel válaszoltam és megcsokoltam. Holott tudom, nős ember vagyok, bár a házaságomnak vége. Hiába próbáltam megmenteni.



2022. dec. 30. 08:09
 1/2 anonim válasza:

Őőőő....


Elég fura álom volt.


Szerintem te nagyon misztikus tornyok alapzatát szeretnéd építeni, szóval szerintem te szeretsz építgetni (pl kutyaházat). A barkácsolás jó elfoglaltság lenne akkor neked.

A lányról meg annyit, hogy szerintem neked hiányzik az a házasság.



Igaz nem értek az álmokhoz de én ezt tudtam leszűrni.

2022. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pont mostanában álmodtam egy furát, ugyanígy kiraktam én is, de pontos választ itt nem fogsz rá kapni. Még az álomfejtők sem tudják biztosan szerintem. Nem nagyon hiszek benne. Legalábbis elég laikus vagyok.
2023. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!