Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Már évek óta van egy visszatérő álmom, vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy bizonyos motívumai visszatérnek. Ezek rossz, szinte zsigeri rettegéssel teli álmok, ahol sokszor egy sorozatgyilkos akar bántani. Sőt, az egyik ilyen álmomban a családom körül lévő energia vagy kisugárzás volt tisztán gonosz. Gonosz alatt ártó, zsigeri, ösztönszerű rettegést okozó "energiára" gondolok (inkább energia volt, mint megtestesülő dolog).

2022. júl. 30. 22:18
 1/8 anonim válasza:
90%
Mióta térnek vissza ezek az álmok?
2022. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Évek óta, de nincs bennük rendszeresség, meg nem is olyan gyakoriak (pl nem álmodok minden héten erről)
2022. júl. 31. 09:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Családodban van-e valami amitől félsz, fenyegetve érzed magad, vagy hogy bántanak (nem feltétlenül fizikailag)?
2022. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, elképzelhetőek a lelki okok is. A kérdéshez nem csak természetfeletti magyarázatot tudok elképzelni, viszont ez a vonatkoztatása is érdekel
2022. júl. 31. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Láttam a kulcsszavakat, sajnos a természetfeletti dolgokban nem tudok segíteni, nem értek hozzájuk. :(

Szerintem (de laikus vagyok) ha ébren nem tapasztalsz ilyeneket, rettegést idegességet, neg érzelmeket, feszültséget, dühöt, vagy hogy valami leszív, akkor nem hiszem, hogy ilyesmiről lenne szó. De hátha ír valaki hozzáértő, inkább rá hallgass majd!

2022. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, már ígyis értékelem hogy próbáltál segíteni. Amúgy is sajnos a lelki okok a valószínűbbek, inkább csak kíváncsi vagyok az ezotérikus megközelítésre.
2022. júl. 31. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen álmaim rendszeresen. Sorozatgyilkos elől menekülős, és az a megfoghatatlan "gonosz" érzés, amit próbáltál megfogalmazni.

Ennek szerintem nincs különösebben ezoterikus magyarázata, nem áll mögötte semmilyen démoni erő, vagy bármi ilyesmi.

Amikor ilyeneket álmodtam, akkoriban nagyon sokat szorongtam, féltem a pániktól, magamtól, féltem attól, hogy mi van, ha eluralkodik rajtam valamilyen rossz érzés, amit nem tudok kontrollálni.

Akkor vált egyérteművé, amikor már végre kezdett elmúlni a szorongás, de egyik este megint rámtört, és amikor elaludtam, egyből jött egy ilyen álom.

2022. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma is álmodtam hasonlót. Konkrétan egy vörösszemű, emberalakú árnyember volt benne. Egy képen keresztül láttam meg magam mellett és kivert tőle a víz. Szerencsére az álom ment tovább. Utána néztem az árnyembereknek és állítólag ez egy olyan típusú amely az emberek félelméből táplálkozik. Ezelőtt csak hallottam az árnyemberekről. Köszönöm az utolsó választ, remélem a szorongásod oldódott :) Sok sikert a legyőzésében!
2022. aug. 3. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!