Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sírva ébredtem egy rémálomból...

Sírva ébredtem egy rémálomból mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudtam hova máshova kiírni mint az ezotéria, szóval most szögezném le, hogy a pszichológiai oldalára vagyok kíváncsi leginkább a dolognak.


Tehát:

Nagyon gyakran vannak valóságos álmaim, amiket egészen a lazább fizikai behatásokig érzek, (tapintás, gravitáció, és vizuális érzékek, fájdalom az egyetlen amit nem érzek) de utoljára 8 éve volt kb hogy sírva keltem, annak megvolt az oka (sokat bántottak a suliban ami megmagyarázza szerintem)

Azóta is álmodtam "ijesztő" külsejű dolgokkal de azok nem voltak "rossz" vagy "fenyegetésként" kezelt dolgok (pl összehaverkodtam egy oszló képű élőholttal)

Most viszont azt álmodtam hogy élem a normális életem, aztán egyszer csak jött egy idegen faj hogy elpusztítsa a világot, és elkezték a Földet folyamatosan bombázni. Néhány egészen közel csapódott be de csak egy 3 méteres sugárban tett tönkre bármit is. Viszont a becsapódott lövedékek között felrepedt a földkéreg, felbugyogott a láva, és alig lehetett elfutni valahova, mert közben rengett a föld, sehol nem volt biztonságos. Hosszú álom volt, egyszer felébredtem este, majd visszacsúsztam ugyanabba és nem tudtam váltani sem. Azután nem tudtam felébredni és úgy rettegtem ahogy a valóságban még soha. Aztán felébredtem a párom mellett és sírvafakadtam.

Mi okozza az ilyen vad érzelmekkel járó álmokat?



#rémálom #világvége-álom
2023. jan. 2. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán más naprendszerekben is léteztél már korábban és az ott megélt emlékeidhez kapcsolódó érzelmeid oldódnak ki a tudatalattidból álom szinten.


Egy alkalommal nekem is volt hasonló tartalmú álmom és számomra sem volt kellemes élmény.

2023. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Nekem akkor volt ilyen mikor lefekvés előtt a légzésem figyelésével leakartam tisztítani magam de biztos csak felerősítettem a gondolatokat. Ja meg ha hagymát eszek lefekvés előtt :P Ha nem többször visszatérő álom ami mindig ugyan úgy történik akkor nem kell vele foglalkozni.
2023. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!