Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit is jelentenek az álmok...

Mit is jelentenek az álmok nekünk? 20/F

Figyelt kérdés
Egy érdekes témát szeretnék megosztani, nem feltétlen ezotéria, viszont álmokkal kapcsolatos. Tudni illik nagyon kreatív ember vagyok ezért ennek tudtam be. 1-1 álomra évek múltán, de van amikor csak hetekig emlékszem, ez attól függ, de tényleg van amit már 5 éve álmodtam és még mindig megvan belőle az az 1-1 meghatározó kép. Ma viszont rekordot döntöttem magamnál, mivel leírtam és majdnem 10 álmomra emlékeztem miután felkeltem, viszont ezek mind mind összetettek, és új univerzumban játszódnak, vagy éppenséggel a jelenglegiben változott sok minden. Egy két barát is betoppant, viszont sok új emberrel találkoztam. Egy kutatás szerint összefüggés lehet, hogy mennyire hat meg érzelmieg és mennyire emlékszel rá, nos én imádok álmodni, és nagyon sokszor úgy ébrdek fel, hogy bárcsak visszamehetnék, most is minden egyes álom izgalmas volt és nagyon szép emlél számomra, mégha nem is feltétlen jó dolgok történtek benne.

2023. jan. 11. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Visszamehetsz

Tanuld meg a tudatos álmodást

2023. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az álom egy rendkívül bonyolult téma, és a pszichológusok, neurológusok és egyéb kutatók még mindig tanulmányozzák annak jelentését és jelentőségét. Az álom egy olyan folyamat, amelynek során az agy aktív, és különféle képek, érzések, érzelmek és gondolatok jelennek meg. Az álom jelentése és jelentősége személyenként változó lehet, és egyénenként is eltérő lehet.


Az álmodás során a kreativitásod ösztönzése lehet, mivel az agy szabadon dolgozhat, és egyfajta "szimulációs játékot" játszhat a gondolatokkal, érzésekkel és képekkel. A kreatív álmodók gyakran találkoznak új ötletekkel és inspirációval az álmaikban.


Az álmodás során az érzelmek és a memória is szerepet játszanak. Az álmok, amelyeket emlékezetesebbnek talál, valószínűleg azok, amelyek erőteljes érzelmekkel járnak, mint például az izgalom, a félelem vagy az öröm.


Az álmodás során összetett és változatos képek jelenhetnek meg, és az álom több univerzumban is játszódhat. Az álmokban jelenlévő ismerősök is jelentős szerepet játszhatnak, az álomképekbe beépítve az ébrenlétben az ővelük kapcsolatot, az érzelmeiket, és az egyéb gondolatokat.


Az álmok jelentése és jelentősége végül is személyenként eltérő lehet, és a legjobb módja annak megértésének, hogy megpróbálod őket értelmezni a saját tapasztalataid, gondolataid és érzéseid alapján.

2023. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudatosan nem lehet álmodni,csak probalkozni vele.
2023. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak azert mert nem tudsz, nem azt jelenti hogy nem lehet

15 éve tudatosan álmodok heti 3x 4x

2023. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!