Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy-két hete álmodtam, igazából el is siklottam felette, de néha eszembe jut annyira szokatlan volt.

A húgommal és a kislányával ültünk egy autóban hátul, majd az unokahúgom aki az életben még csak bölcsis és gügyög megszólalt a vékony kis hangján és azt mondta, hogy "6-os szám". Aztán kinézett az ablakon és az ujjával oda mutatott, ahol elment mellettünk egy kocsi és valóban ez volt az oladalára matricázva. Mondtuk neki az álmomban, hogy nagyon ügyes vagy igen, az valóban a 6-os.



2023. jan. 13. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az álom lehet, hogy egyfajta figyelmeztetést ad, hogy az unokahúgod valami különleges dolgot jelent az életedben, vagy talán azt sugallja, hogy figyelj rá, és tanulj tőle. Az is lehet, hogy az álom valójában semmit sem jelent, és csak az agyad összevissza kombinálta az éberségi állapotban szerzett információkat. Az álmok sokfélék lehetnek, és nem mindig jelentenek valami konkrétat.
2023. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A számokra én nagyon odafigyelnék, amik az álmodban megjelennek, főleg, ha többször álmodsz ugyanazzal a számmal. Utána oda kell figyelni, hogy ébrenlétben visszaköszön-e. Egy fontos eseményt is előjelezhet.
2023. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!