Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok érdemes lenne...

Mit gondoltok érdemes lenne megismernem?

Figyelt kérdés

Ma egy borzasztó szokatlan álmom volt.Egy srác és én megismerkedtünk, veszekedtünk, randiztunk.(olyan volt az egész mint egy időutazás) Majd a végén menyasszonyi ruhában álltam és messengeren beszéltem a vőlegényemmel, mert valami miatt késve ékezett.Nos a furcsaság ott kezdődik hogy láttam a teljes nevét és a profilképét is. Amint felébredtem ez volt a fejemben, így gyorsan rákerestem és tényleg létezik. Nem valami megszokott név és egyetlen közös ismerősünk sincs. Ti a helyemben ráírnátok? Vagy csak tovább élnétek az életeteket mert ugyis csak egy furcsa véletlen lehet?

Vagy már ennyire elkeseredetten vágynok egy kapcsolatra, hogy ilyeneket álmodok. Mindenesetre várom a véleményeket.



2023. jan. 28. 02:56
A kérdező szavazást indított:
Ez csak egy véletlen, nem jelent semmit. Ne írj rá
Ez nem véletlen, biztosan jelent valamit. Írj rá
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszteni mit veszthetsz vele? Poénból ráírhatsz, aztán elsz ami lesz alapon.
2023. jan. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Ezt a baromságot :D
2023. jan. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Jelentése nincs,én is álmodok néha rabdom lányokkal:D

De ahogy az első mondta,vesztenivalód nincs vele,szóval miért ne? Csak ne éld nagyon bele magad,inkább poénnak fogd fel.

2023. jan. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NTBS ***** válasza:
84%
Bátran írj rá.
2023. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Te komolyan megfontolod, hogy ne irj rá, miközben konkrétan megadták neked az elérhetőségét?

Nekem egyszer volt hasonló. Meditálás közben kb belemondták a fülembe, majdnem a teljes nevét.

Jó kapcsolat volt. Nagyon sokat segitett.

2023. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg a tudattalanod figyelmeztet valamire, amit nem vettél észre a srácról.

Mindenképpen érdemes ismerkedni, de óvatosan!

2023. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
86%

Én úgy tudom, hogy csak olyan emberekkel álmodhatunk akit már legalább egyszer láttunk az életben, akár csak rápillantva az utcán úgy hogy észre sem vesszük és tudomást sem szerzünk róla. Tehát valószínű hogy a srácot is már láthattad a facet böngészve csak elsiklott a figyelmed felette.


Egyetértek az előttem szólókkal, egy próbát megérhet, nem veszítesz vele semmit. :)

2023. jan. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon, nagyon jól sikerült a dolog.Már 2 randin is túl vagyunk. Örülök, hogy hallgattam a többségre. Köszönöm a válaszokat.
2023. febr. 4. 23:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
:) Na ez a lehető legpozitívabb lehetőség lett :)
2023. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Írd majd meg később is, mi lett belőle!
2023. febr. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!