Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam azt, hogy...

Miért álmodhattam azt, hogy fuldoklok?

Figyelt kérdés

Nem emlékszek a teljes álomra, csak a végére. Odaértem valahová, elkezdtem vajazni egy kenyeret, de egyre jobban próbáltam levegőt venni, viszont nem sikerült, fuldokoltam. Amikor felkeltem konkrétan az orrom teljesen be volt dugulva, nem kaptam rajta levegőt, csak miután kifújtam.

Azért álmodtam ezt, mert az agyam jelzett, hogy a valóéletben is nem kapok levegőt, vagy semmi köze a 2-nek egymáshoz?


2023. febr. 7. 16:42
 1/2 anonim válasza:
100%
Igen, szerintem is jelezhetett az agyad, nekem is volt már ilyen, én is felriadtam utána( arra hogy fuldoklok a való életben is)
2023. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan!!!

Vigyázz ezzel, mert meg is fulladhatsz, illetve kaphatsz agykárosodást is. Ráadásul, ha többször is van, akkor összeadódik a hatása.

Hason kell aludni, ha lehet. Ha arra ébredsz, hogy megfordultál, akkor orrot kifújni, ismét hasrafordulni.

Ha újból felébredsz, ismét. Ahányszor kell, annyiszor!

Elalvás előtt MINDIG orrot fújni! Akkor is, ha nem kell.


Nyilván horkolsz is - de nem mindegy, hogyan. Ha úgy, hogy nem kapsz közben levegőt, és sokszor előfordul ilyen, akkor körzeti orvos => alváslabor.


Ha nem tudod, hogy milyen sűrűn van ez, akkor pedig szerezz automata magnót. Néhány telefon is tud ilyet.

2023. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!