Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy folytatásos álom, de...

Egy folytatásos álom, de miért és mit jelent?

Figyelt kérdés
Egyszer azt álmodtam,anyáékkal elmentünk egy állatkertbe,ami nekem nagyon tetszett.Az óta évek teltek el de néha megint azt álmodom hogy elmegyünk ugyan abba az állatkertbe,minden ugyan olyan,és mindig megnézzük az állatokat.Ami különös hogy álmom közben is emlékszek az előző "állatkerti látogatásra" és tudom hogy nem először jöttem.Kb évente 1szer álmodom ezt,de mindig ugyan az az állatkert,a dolgozók is és minden,csak a családom szereplői változnak (úgy ahogy igazából).Ez mit jelenthet?
2010. okt. 5. 13:36
 1/1 Keeper ***** válasza:

Az álmokat eddig senkinek sem sikerült 100%-os pontossággal megfejteni, de vannak elméletek.

Első lehetséges magyarázat: Valami ismétlődik az életedben, valami aminek nagy jelentősége van.

2,: Szintén ismétlődés, csak nem történések illetve cselekvések ismétlődnek, hanem érzelmi állapot(ok). (saját példát alapul véve)

3.: Álmoskönyvben megtalálod az álombéli "szimbólumok" értelmezését, felmenőink tapasztalatai, gyűjtemények és maga a szerző 'véleménye' alapján, LINK : [link]

Remélem segít, Üdv

2010. okt. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!