Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban ott találtam magam...

Álmomban ott találtam magam az orosz-ukrán háborúba. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudtam eldönteni, hogy melyik oldalon állok. Ak-47 volt a kezemben és épületek között szaladgáltunk, folyamatosan attól feltem, hogy nehogy eltaláljanak. Sok embert le is lőttem. Mit jelenthet ez álom értelmezés szerint?

2023. febr. 25. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Embereket lőttel le és nem katonákat, ezek szerint a vágyaidat élted ki álmodban.
2023. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

háborúban

[link]

2023. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom 2-es köszönöm! Sokszor átírja helyettem ez az ,,okos" kütyü amit leírok.
2023. febr. 26. 00:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok volt az fps játék, esetleg 1 éve a háborúról van szó, több mint egy éve?

Közel sincs minden álomnak értelme, már az is tök random, hogy melyikekre emlékszel reggel.

2023. febr. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg napközben foglalkoztatott a téma. Az agy keveri álmodban, amit láttál, hallottál, kedve a híradótól egy beszélgetésen át. Ha ehhez még megeszel este egy adag töltött káposztát mondjuk és összevesztél a szomszéddal, mert este 10 után fúrt, akkor még a nyugtalanul is fogsz aludni. Nem minden álom máris jóslat, ahogy nincs mindenkinek jósképessége se, sokkal valószínűbb mindig, hogy élményeket, érzéseket dolgozol fel. Arra jó, hogy feltedd magadnak a kérdést, te miért érezhetted azt, amit (félelemből fakadó pusztítási vágy?), de mások logikusan ezt nem fogják tudni, ehhez magadat kell megismerned.
2023. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A triderikani háborúról is álmodhattál volna, de az kevéssé reális.
2023. márc. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert a csapból is az folyik. Nap mint nap beszélnek róla és a tévéből is javarészt ez ömlik. Ezért nem nézek soha híradót, de még tévét sem nagyon, ha be is kapcsolom, akkor nem fos kereskedelmi csatornát nézek, hanem focit, vagy ismeretterjesztő műsorokat. Nat Geo, Discovery, stb... egyáltalán nem foglalkozok vele.
2023. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!