Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez álomnak számít? Mit jelent?

Ez álomnak számít? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Hajnal fél 1 kor elaludtam és durván 1 óra múlva arra ébredtem fel, hogy valaki fogja a karomat és lelöktem magam az ágyról de nehéz volt mert tartott.

Furcsa érzés volt, nem voltam teljesen magamnál gondolom.

A bal vállamra estem rá, azóta érzékeny, fáj ha oldalra emelem. Illetve a térdem oldalán lett egy seb. Sose volt ilyen velem.

Mi lehetett?



2023. febr. 26. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett alvásparalízis is az hogy "tartott" az lehet hogy csak izommerevség volt és hogyha hallottad,láttad,szagoltad,valóságnak érezted is ez mind lehetett alvásparalízis is.
2023. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Huh, ez para. Soha nem történt ilyen előtte? Lehet egy asztrállény fogta meg a karodat. Ez lehet elhunyt családtag, távoli rokon, barát. De akár ismeretlen is. Hogy mit akart, rejtély, de mostanában ne aludj sötétben.
2023. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszek ilyenekben. Szkeptikus vagyok. Sose volt ilyen, viszont volt most egy életmódbeli változás. Eddig éjszakáztam most meg már nappal dolgozok. Elvileg amiatt lehet paralízis a net szerint.

Vállam azóta fáj.

2023. febr. 27. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, ráfeküdtél a karodra, elzsibbadt és ezt álmodban így élted meg.
2023. márc. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez alvásparalízis.
2023. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!