Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lagalabb heti 1szer almodom...

Lagalabb heti 1szer almodom hogy megcsal.. miert?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

6 eve vagyunk egyutt, van egy 14 honapos kislanyunk. Sosem volt felhotlen a kapcsolatunk, heti veszekedesek vannak - elegge nehez termeszetu ember. a kislanyunk elott megbirkoztam a hangulataival, de amiota itt a baba ugye enis elegge faradt vagyok estere, nyugos stb. szoval programozott a meg tobb vita koztunk.


viszont tudom hogy nem csal meg (legalabbis testileg, gondolatban nemtudom hogy nem e gondol mas nokre...)


Viszont...mostanaban allandoan azt alomodom megcsal. mindent reszletesen latok aterzek az alomban. majdnem mintha sirnek is az almomban....nagyon rossz. azert furcsa mert ha igy "ebren" belegondolok - nagyon eltavolodtam tole es nemis zavarna annyira ha megcsalna es ugymond lenne egy velos okom elhagyni. nem ertem - miert almodom ezt es miert faj ennyire az almomban.


koszonom



2023. márc. 1. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert álmodban a félelmed kivetül.


Vagy jósálom és meg fog történni.


(De egyébként ha már az elején is heti veszekedések voltak, miért kellett gyereket szülni neki?!)

2023. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mondj egy kapcsolatot ahol nincs vita....
2023. márc. 1. 21:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg érzed, hogy egyre zavaróbb a konfliktus kettőtök között a partnered számára is.
2023. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Minden nő ennyire buta? Mint a kérdező?
2023. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

"mondj egy kapcsolatot ahol nincs vita...."


Azért az más, ha néha vita van, mintha rendszeresen hetente ismétlődő veszekedések....

2023. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
4es sigma
2023. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Én is hasonlókat álmodtam mikor a volt párommal éltem együtt, eleinte nem, de a 4. évben már egyre többet. Nem tudom, hogy a véletlen műve-e, de tényleg megcsalt. A mostani párom mellett nincs ilyen. Egyébként meg beszéljétek meg, valószínűleg azért is álmodod ezeket, mert nincs meg közetetek a kommunikáció, ami baromi nagy hiba szerintem egy kapcsolatban. Semmit nem szabad a szőnyeg alá seperni. Azért is veszekedtek, és távolodtok egymástól, mert nem beszélitek meg egymással ami zavar titeket a másikban. Szerintem próbáljatok ki új dolgokat, és próbáljatok meg beszélni mindenről, nyugodtan.
2023. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
4-es biztos hülye, a nők közül is van néhány olyan hülye mint a 4-es.
2023. márc. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Baba mellett nem jut idő egymásra és félsz, ha rossz a teljesítményed, mint szupernő, pont úgy jársz, mint a barátnőid, akikkel ez már megtörtént... vagy nem velük, hanem más ismerőssel, rokonnal, vagy hallottad, olvastad... stb. Ha nem tudtok kommunikálni, nincs szex, sok a vita, igen, tényleg gyakori forgatókönyv. Gondolom, feleségül se vett, talán kiszolgáltatott helyzetben is vagy anyagilag, egész nap egyedül vagy és irigykedsz rá, hogy ő nem, ő meg rád, hogy otthon lehetsz... ezek elég tipikus konfliktusok, amik sok félelmet szülnek. És így lesz belőlük önbeteljesítő jóslat.
2023. márc. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
Félsz és ez megjelenik az álmaidban.
2023. márc. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!