Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nagyon szeretnék megtanulni...

Nagyon szeretnék megtanulni triálozni lágalább az alapokat többi lent?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy jó mtb bicóm kb 10 kg körüli és már az egyensúlyozás jól megy elkezdtem az egykerekezést is gyakorolni de a bunny hopnál elakadtam az első kereket fel tudom kapni de a hátsót nem értem hogy kell persze fékkel megy ja és mtb vel meg lehet tanulni alap trial trukkoket mint pl hátsó keréken pattogás ugrás köszi a válaszokat.??
2016. febr. 12. 00:03
 1/3 anonim válasza:

Egy MTB alapetően máshogyan an ki alakíta más a súlyelosztása stb. Ennek ellenére meg lehet tanulni

de sokkal kényelmetlenebb lesz és korlátozni fog a fejlődésben. Add el a mostani és vegyél egy olcsóbb bicót

pl:

Régi tucana váz

egy régebbi bike+ villa

bike+-ból igazából szinte minden mehet kivéve a fékeket ott érdemesebb már most befektetni egy magura fékre

Akárhogy számolom ha használtan megvásárolgatod a dolgokat 50ezerből ki tudsz jönni

2016. febr. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi én is gondolkoztam már ezen
2016. febr. 12. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Na jutottál valamire vagy kell még segitség?
2017. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!