Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ezaz álmom?...

Mit jelenthet ezaz álmom? Most álmodtam ilyet először.

Figyelt kérdés

A nagyszüleim fürdőszobájában voltam éppen hajat mostam és a fejhallgató rajtam volt, nem tudom miért meg hogyan,és ekkor bekött Sakamoto (aki nem tudná Sakamoto egy női karakter a strike witches animéből). A következő képsorok amikre emlékszek az az hogy elcsúszott a parkettán aztán hívtam a mentőket, majd mint egy filmbeli vágás kint voltunk hirtelen az udvaron

annyira emlékszek még hogy ő ott eszméletlenül ott feküdt a hordágyon a doki meg fonendoszkóppal a mellkasát halgatta, majd bekerültünk a volt általános iskolámba, azon belül is az orvosi szobába, egy idegen fekete alak ott termett elöttem aki kinyitotta az ajtót majd egy sokkal nagyobb térben egy korházi folyosón találtam magamat, hirtelen ott termett sakamoto teljesen felépülve köpenyben

Aztán elmentünk a folyosó végére ahol 2 ajtó volt az egyik táblán az volt ráirva hogy kórterem/vizsgáló, a másik ajtóra meg az hogy repülőgép javító csarnok,

Aztán én és Sakamoto bementünk a csarnokba majd ugyanaz a fekete alak jelent meg elöttünk aki egy repülőt javitott aztán szintén Sakamoto egy karton táblát nyújtott oda a férfinak

A táblán ez állt:Mihály, megtudod javítani?

Az utolsó emlékem az hogy Charlotte százados(szintén strike witches karakter)

Tolószékben jött oda hozzánk.

Majd arra ébredtem hogy apám matat a szobámban.



2023. márc. 5. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehetne az új sztrájkoló witchi rész.
2023. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
XD 4 évad repültér egy korházban
2023. márc. 5. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy túl sok animét nézel. Mást semmit.
2023. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Talán lehet.
2023. márc. 5. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!