Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? Már...

Mit jelenthet ez az álom? Már nem először álmodtam, de semmit nem találtam róla, amivel okosabb lennék. Részletek lent

Figyelt kérdés
szóval, volt pár hete egy álmom, ahol valamiért szükség volt egy szívátültetésre, és ott helyben beraktunk nekem egy műszívet, se altatás se semmi nem volt. elég középkori módon történt. kb ennyire emlékszem. a minap megint ezt álmodtam, hasonló körülményekkel, annyival kiegészítve, hogy nem volt elég a műszív, ezért vacilálni kellett, hogy egy rendes szívet ültessenek be, vagy még valamit, de ha marad ez akkor meghalok, és felébredtem.

2019. máj. 22. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Passz...néztél valami kórházi sorozatot, a környezetedben volt szó szívproblémákról, a tudatalattid jelzi,h figyelj jobban oda a szíved egészségére, vagy lelkileg nem használod rendesen a szíved.
2019. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!