Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek a visszatérő álomnak mi...

Ennek a visszatérő álomnak mi lehet a jelentése?

Figyelt kérdés

Van 2-3 ház amiben álmomban élek. Váltakoznak. Az álmokban mindig találok új helyiséget pedig már évek óta ott lakom, és ezekben olyan tárgyakat amiket már évek óta nem láttam vagy tök új dolgokat aminek nagyon meg örülök. Kétszer is volt olyan, hogy megtaláltam a konyhát pedig ott laktam és nem értettem, hogy felejtettem el, de itt is évek teltek el. Az egyikben konkrétan több mint öt év, ugyanis az asztalon ott álltak a terhesvitaminok és már öt éves a fiam, onnan tudtam, hogy több mint öt éve nem voltam a konyhában. Nincs rossz érzésem álmomban, mindig kíváncsi és izgatott vagyok közben meg kicsit értetlenkedem.

Mi lehet ennek az üzenete? Egyre gyakoribbak ezek az álmok.



2023. márc. 26. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az életedben bekövetkező változásokat szimbolizálja, gyermekem.
2023. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gyermekem? 🙂

Nincs ilyen és nem is készülök semmire.

2023. márc. 28. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Költözés volt már? Tervben van esetleg?
2023. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem. 6 éve lakom itt. Nincs tervben se költözés, se munkahelyváltás,se válás vagy ilyesmi.

Egészségügyi gondjaim vannak egy ideje.

2023. márc. 28. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!