Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Többször álmodtam azt, hogy üldöznek és megölnek.A tegnapi álmom azonban különös volt.

Az álmomban tudtam , hogy meg kell ölnie egy embernek (aki az álmomban a munkahelyi konyha szakácsaként mutatkozott be, de nem ismertem) és en valamiért ezt el is fogadtam.

Az egyetlen kikötésem az volt, hogy ne hátulról lőjön le , hanem láthassam, mikor jön el a vég.

Egyszercsak elővett egy fegyvert és fejbelőtt.

Annyira valóságos volt, éreztem a fájdalmat, ahogy összeesik a testem, éreztem a vért a halántékomon.

Mit jelenthet ez az álom ?



2023. márc. 31. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mostanában nem volt gyakori fejfájásod? Mert ez utalhat betegségre, amit így próbál a tudatalatti "feldolgozni", és kivizsgálás lenne szükséges.

Valami nyomaszt, ez egészen biztos. Valami, amit végzetesnek érzel.

2023. márc. 31. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az alváshoz kapcsolódó élettani funkciók lezajlottak a testedben.
2023. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló :)

Nem volt fejfájásom , nem rossz a közérzetem, semmilyen tünete nincs annak , hogy beteg lennék.


Köszönöm mindkettőtöknek a hozzászólást.

2023. ápr. 1. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs is fejfájásod, az, hogy valami foglalkoztat, nyomaszt, még igaz lehet. Esetleg még az, hogy előtte a napokban horror filmeket nézel, és az agy a napi eseményeket dolgozza fel, kicsit összekutyulva.


Ha egy álom ismétlődő, annak lehet nagyobb jelentősége.

Gondolok itt arra a példára, amit egy ezoterikus könyvben olvastam rég, amiben az álmokról, köztük a jósló álmokról volt szó.


Abban a sztoriban az alany folyton arról álmodott, hogy bárhol volt vendégségben, társaságban, kettesben, ő mindig nyers zöldborsót evett, míg a többiek mindenféle finom ételt.

Többször is álmodta ezt, nem tudta hova tenni, majd egyszer autóval hajtott, és az előtte lévő teherautón észrevette, hogy zöldborsót szállít. Mivel ezt furcsának találta, pontosabban az álma jutott az eszébe, ezért lelassított. Abban a pillanatban fékezett a teherkocsi, és a rakománya rászóródott az úttestre. Ha az illető nem lassított volna le, belerohanhatott volna az előtte lévő kocsiba, és talán meg is halhatott volna.


Ezt csak mint érdekesség írtam, nem pedig azért, hogy te is jósló álmot láttál, és valaki fejbe lőne. Viszont néha az álmok jelezhetnek dolgokat, és van, amikor semmit, csak épp a napi eseményeket dolgozza fel az agy.

(#1-es voltam)

2023. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Instagramon keresd fel:


@alomfejtes


Profi a nő, csak sokára válaszol. De érdemes kivárni.

2023. júl. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!