Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy utcákon megyek kicsi egy személyes hajóval. Az utcákat víz borította. Egy férfi, nem tudom kicsoda, egy nagyobb hajóval lenyomott a víz alá, meg akart ölni. Lecsuktam a szemem, hogy előbb meghaljak. Ez után, ugyanúgy felkeltem és megint jött és a víz alá szorított. Utána egy konyhában ébredtem, a férfi mosogatott, én pedig próbáltam úgy viselkedni vele, hogy be öljön meg. Mit akar ez jelenteni

2023. ápr. 1. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A viz szine milyen volt? Sima vagy zavaros?
2023. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát mint a Balaton kb. Nem tiszta az biztos
2023. ápr. 3. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Az még jò! Valami betegségre hivja föl a figyelmet!
2023. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Ez hülyeség. Ne ijesztgesd a kérdezőt ilyenekkel! Kinek lesz jobb, ha most azon kezd parázni, hogy milyen betegsége lehet? "Az még jó!" - nekem a betegség egyáltalán nem számít jó dolognak...
2023. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem hûlyeség! Ha nem annyira piszkos illetve zavaros a viz az nem nagy betegség.
2023. ápr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!