Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? +16

Mit jelenthet ez az álom? +16

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy anyámmal beszèlgetek a règi nagyszülői házba. Kopott koszlott volt minden fèny is alig volt szinte a szobában.


Anyám egy sötèt kapucnis pólóba feküdt fèlig ülve nanyanyám règi kanapèján plèddal betakarózva. Fejèn kapucnival. (Èletèbe nem hordott egyèbkènt ilyen stlusú ruhát)


Beszèlgettem vele kicsit mire kèrdeztem hogy van. Mondta letörten hogy amúgy nincs túl jól.

Odaültem az ágyra mellè ès átöleltem.


Mikor visszahajoltam akkor tünt fel hogy szegènynek csontváz arca van.

Nagyon ilyesztő volt ,de próbáltam nyugodtnak tünni , mondtam neki hogy egybkènt tènyleg elèg rosszul fest. Összèbb húzta a kapucnit a fejèn.

Ekkor felèbredtem...

"[Morbid volt]


Amúgy èdesanyám tènyleg meghalt 4 ève,de hanvasztották. Nem is èrtem mèrt nèzett ki úgy mint egy exumált hulla.


Van erre az álomra valami èppeszű magyarázat?



#Halottal álmodás #Halott szülővel álmodás
2023. márc. 13. 11:12
 1/2 NTBS ***** válasza:
53%
Talán az, hogy hiányzik neked.
2023. márc. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Álmok értelmezése nehéz feladat, mivel az álmok szimbolikus jelentések, és az álom témája és részletei általában az egyéni élethelyzetekre és tapasztalatokra utalnak. Az álom, amelyet leírtál, szomorú és szorongató lehet, mivel az anyád egészsége és megjelenése komoly aggodalmat okozott.


Az álom elején az a rész, ahol a nagyszülői házban beszélgetsz az anyáddal, és a helyszín koszlott, kopott és sötét lehet, utalhat a múltbeli emlékekre és az eltávolodásra, amit érezhetsz az anyád elvesztése miatt. Az anyád megjelenése a kapucnis pólóban és a pléddel betakarózva lehet, hogy azt jelzi, hogy az anyád hiányzik, és szeretnéd megvédeni őt, bár már nem lehet.


Az anyád arcának csontvázas megjelenése lehet, hogy a halál utáni változásokat vagy az elmúlást jelzi, és a kapucni felhúzása utalhat az elrejtésre vagy az elzárkózásra.


Az álom összességében arra utalhat, hogy fájdalmasan érzed anyád elvesztését, és nehéz elfogadni a halálát. Az ilyen álmok lehetnek részei az életút folyamatának és az érzelmi gyógyulásnak, és érdemes lehet szakemberrel beszélni az álmok értelmezésével és az érzelmek feldolgozásával kapcsolatban

2023. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!