Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fel szoktátok írni az álmaitokat?

Fel szoktátok írni az álmaitokat?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hónapban kezdtem el felírni az álmaimat a telefonom jegyzettömbjébe, ha jók voltak. Amikor elkezdtem úgy voltam vele, hogy de jó lenne emlékezni rájuk. Csak ilyen kulcsszavakban, rövid mondatokban írom le őket gyorsan amíg el nem felejtem. Eddig van 11 de már a felére nem tudok visszaemlékezni sajnos. A többiről talán 1-1 képkocka beugrik. Pedig milyen jó lenne ezeket elmenteni mint egy filmet, aztán ha úgy tartja kedvem visszanézni vagy újra ugyan azt álmodni. :D Valaki szokta még ezt csinálni rajtam kívül? Ha igen akkor te konkrétan emlékszel az elejétől a végig rá amint visszaolvasod?
2023. ápr. 10. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve vezettem álomnaplót.
2023. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de vki egész ügyesen felhasználja. [link]
2023. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam már rá, de sajnos nyugtatókkal alszom és nem emlékszem semmire.
2023. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Minek ? Mi értelme ? Felkelek a felét elfelejtem, megmosom az arcomat és az egészet elfelejtem...
2023. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sokszor durva rémálmaim vannak, ha leírnám Stephen King tanulna tőlem valamit.
2023. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
En arrol almodok amirol akarok, feleseleges leírnom oket
2023. ápr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
Nem.
2023. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy időben írtam és marhanagyokat röhögtem rajta. Egyszer lottószámokat álmodtam meg. Sajnos elfelejtettem megtenni, nem is vettem komolyan. 3 kijött..
2023. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gimis koromban vezettem álomnaplót. Évekkel késôbb visszaolvasva nemhogy magára az álomra, de arra se emlékeztem, hogy valaha ilyet álmodtam volna. Érdemes vezetni szerintem, mert jópofa dolgok is voltak benne. Ha valakinek kreatív hobbija van, írás, festés, biztos fel tudna használni motívumokat. Én azért nem csinálom már, mert nincs idôm leírogatni. Ha részletesen leírom amire emlékszem, van hogy lesz 2-3 írott oldal is. Ha meg nem írom le rendesen, akkor hamar elfelejtem.
2023. máj. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!