Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ha álmomba...

Jelent valamit ha álmomba éreztem valóságosan a csókot?

Figyelt kérdés
Ma hajnalba csókolóztam álmomba valakivel és olyan volt mint ha a valóságba történt volna.Éreztem a száját a nyelvét stb.Meg azt hogy nem kapok levegőt és abba kellett hagynom.Aztán megpuszilta a nyakamat azt is éreztem valóságosan.Ez után egyből fel keltem majdnem hajnali 3 óra volt.Aki az álmomba volt ismerem és vonzódom hozzá és ő is hozzám de neki van párja ezért sosem volt semmi közöttünk.Miért volt ez ennyire valóságos?
2023. ápr. 17. 14:23
1 2
 1/12 Grimfox ***** válasza:
Ebben nincs semmi rendkívüli. Vannak élénk álmok, ahol olyan érzeteid vannak, mintha tényleg az érzékszerveiddel éreznéd őket. Van akinél gyakori, van akinél ritka az ilyen álom, de semmi külön jelentéssel nem bír.
2023. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért csak óvatosan. A közép negyedik denzitásban életszerűek lehetnek a dolgok, akkor is ha azt egy asztrális entitás teszi veled, a kűlsejének nincs jelentősége, az tetszőleges lehet.


...de persze lehet csak álom volt.

2023. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az álmok valóságszerűsége a tudatossági szintedtől függnek. Azért volt életű mert nagyobb volt a tudatosságod mint úgymond egy ,,sima álomban”.


Valószínűleg minimális tudatos álmod volt, ott a csók, érintés rémísztően életű.


És hogy miért vele? Azt meg úgy is te tudod, te vonzódsz, vágyodsz utána. Akarod őt, de mivel a valóságban pàrja van, így a tudatalattid megadja neked a vágyad. Persze ez felkeléskor és az egész nap folyamán nyomot hagy benned és megjobban akarod őt. Ez egy ilyen ördögi kör.

2023. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És beszéltetek is már a vonzódásról, történtek kisebb dolgok köztetek, vagy csak érzed a vonzódást?
2023. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Volt már álmom csókról stb de nem volt valóságos az mint ez.Igen biztosan kölcsönös a kémia elég erősen màr az első pillantástól.Álmodtam már vele régebben de ilyet nem.Vagyis rémlik hogy volt már csók álmomba vele de akkor nem volt valóságos.
2023. ápr. 17. 22:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Alvás közben a kiscica megnyalta a szád.
2023. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vicces vagy de nincs kisállatom.
2023. ápr. 18. 14:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem viccből írtam, a cicám csinált már ilyet 😅
2023. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez más volt és nekem nincs.Meg ugye rendes igazi csókolózás volt puszi csak a nyakamra 😄
2023. ápr. 18. 16:26
 10/12 anonim ***** válasza:
As elméd játéka.
2023. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!