Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottal álmodni ebben az...

Halottal álmodni ebben az esetben ugye nem jelent rosszat?

Figyelt kérdés

Édesanyukám 3 éve halt meg. Az utóbbi időben sokat ivott. Az álmomban elment a boltba es dugiba hozott ha üveges italokat. Persze mi a férjemmel észrevettük. Amikor még élt is megviselt hogy iszik mert semmivel sem foglalkozott ki voltam idegileg mert rossz volt olyan állapotban látni. Álmomban is nagyon rossz állapotban volt. Elkezdtem sírni és megkértem ne igyon. Meg amikor élt sem érdekelte semmi mert már nagyon beteg is volt. Most sem. Aztán álmomban elárultam neki hogy babát várok sírva. És ő mondta jaj gratulálok. És ment tovább az italokkal.


Arra is gondolhatnék hogy gratulálni akart így álmos keresztül. De nem hiszem mert az a piás időszaka nem volt jó nekem.



#jelentés #Elhunyt édesanya
2023. ápr. 18. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Halott Anyàval àlmodni szerencsét hoz.
2023. ápr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!