Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az egyik exemmel álmodtam, akivel egyébként nem szoktam álmodni, bár nagyon szerettem őt akkoriban. Hosszú évek óta nem is láttam, régóta boldog kapcsolatban élek mással.

Az álom: egy ilyen lakótelepszerűség parkjában találkoztam vele, az álmomban véletlenül. Arra jártam és ő ott volt, összefutottunk csak. Én köszöntem neki, mondam a szokásos dolgokat neki, hogy szia, rég láttalak, hogy vagy, ilyesmiket. De ő nem ismert meg, úgy csinált, mint ha idegenek lennénk, akik soha nem találkoztak még.

Ötlet?



2023. ápr. 30. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Le kéne zárni a múltat
2023. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra tippelek, hogy maradt benned az exeddel kapcsolatosan egy belső konfliktus.

Egy kis részed még visszavágyna, még mindig kötődik hozzá, esetleg folytatná, egy másik részed (valószínűleg a tudatosabb) meg ezt próbálja meggyőzni. Úgy akarná megszüntetni a kötődést vele, hogy úgy tesz, mintha nem ismerné, mintha egy senki lett volna/lenne most már.

Próbáld megtalálni a kettő között az arany középutat. Valamennyi közöd mindig is lesz hozzá, mert az exed, a múltban átéltel dolgokat vele, a közös múlton keresztül kapcsolódtok, és kapcsolódhattok. Ettől a jelenben még lehetsz tőle teljesen független, hiszen a múltban ez már lezárult.

2023. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van fejlemény, basszus! Én sosem hittem igazán az ilyesmiben😃. Felbukkant, tizenvalahány év után. Nem akarok részleteket írni. Ez most volt a héten. Lehet megálmodtam? Ilyen nincs és mégis van?
2023. máj. 13. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!