Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Lent bővebben.

Figyelt kérdés
Már nagyon sokszor álmodtam azt, hogy egy sötét szobában vagyok meztelenül és egy rémísztő férfi el akar kapni de nem tudok futni egyszerüen nem tudok...
2009. júl. 28. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Általáben olyan dologokat szoktunk álmodni, amit szeretnénk hogy teljesüljön vagy pedig félünk tőle. Lehet, hogy napközben is erre gondolsz vagy nagyon félsz attól hogy egyszer elkapnak és megerőszakolnak.
2009. júl. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel, szerintem is a félelmed jön elő ilyenkor. Elég horrorisztikus kép. Ráadásul visszatérő álom, szóval...hát nem tudom az életben történt-e már veled valami hasonló, vagy valamely ismerősöddel, de valószínűleg a félelem van a háttérben. Ha nagyon zavar keress egy pszichologust, vagy lélekgyógyászt.
2009. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem meg akar erőszakolni hanem ilyen szörny vagy vmi ilyesmi xD lehet h azé me sok horrort nézek? :O
2009. júl. 28. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami miatt szorongsz, nem mersz kitárulkozni. Ha önmagadat adod akkor úgy érzed bántanak.

A meztelenség a valódi éned szimbóluma. Már csak azt kell kitalálnod hogy mit jelképez a férfi, mert azt jelképezi akitől vagy amitől félsz/ szorongsz.

Ez lehet helyzet vagy szituáció is. Az is lehet hogy félsz megmutatni valódi énedet mert attól tartasz hogy kihasználnak és hogy nem fogsz tudni mit tenni.

A bénulás egyértelműen annak a jele hogy ezzel a "rémisztó férfifal" szembe kell hogy nézz nem tudsz elfutni előle akármit is jelképez.

(Reméljük hogy csak egy másnapi vizsgát jelent vagy ilyesmit :))

2009. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

vizsgát nem hiszem mert nyári szünet van xDD

de igazad lehet xD

2009. júl. 28. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!