Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon szokatlan, rossz álom,...

Nagyon szokatlan, rossz álom, bővebben a leírásban. Mire utalhat, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel álmodtam ezt. Egy tisztás-szerűségen voltam, nem egyedül, de nem tudom, kik voltak velem. Egyszer csak valaki rohan felém (valahonnan távolról, és ő is ismeretlen volt), hogy azonnal jöjjek, felrobbant a házunk. Először fel sem fogtam mit mond, csak mentem vele, és odaértünk, ahol a házunk volt (amúgy az életben nem is hasonlít a környék, de az álmomban tudtam hogy ott lakunk), és ott láttam meg, hogy a házunk helyén nincs semmi. De nem robbanási törmelék vagy ilyesmi volt, hanem konkrétan semmi, csak egy füves zöld rész a helyén. És akkor esett le hogy úristen felrobbant a házunk és minden odaveszett ami benne volt és elkezdtem hihetetlen keservesen sírni, és éreztem közben hogy ezt az egész jelenetet látják mások, a hozzám közel állók is (de én nem láttam őket). És ezután ébredtem föl, nagyon rossz volt... Szerintetek hogyan lehetne magyarázni ezt az álmot? Még soha nem álmodtam amúgy hasonlót, szóval robbanást vagy ilyesmit (bár magát a robbanást ugye most sem láttam, csak fontos, hogy robbanás történt.)

19/L



2014. jan. 14. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A ház álomban általában az álmodó életét jelképezni. Szerintem az álmod azt jelenti, hogy lassan felnőtté válsz, és ennek nem nagyon örülsz. Most gyászolod a gyermek életed, amit álmodban a házatok (gondolom amiben felnőttél) jelképez. Lehet, hogy a családoddal kapcsolatban ért nemrég valamilyen veszteség. Szerintem fogsz még álmodni ezzel az álomhelyszínnel, és ahogy felnőtté válsz, majd álmaidban felépül egy új ház a régi helyén.
2014. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza lehet. Nekem még az is eszembe jutott, hogy talán előző életedben történt ez a benned élő lélek akkori testével, vagyis ,,tulajdonosával".
2015. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!