Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi allhat ez mogott az alom...

Mi allhat ez mogott az alom mogott?

Figyelt kérdés
Az elmult 5 napban masodjara almodtam az alabbit. Az egyetemrol unalmas pillanatomban az egyik agglomeracios telepules fele veszem az iranyt kikapcsolodas gyanant. Ott az almomban sem tudom miert megyek oda, de vonzo. Ez a telepules leginkabb egy ilyen amerikai-sivatagos-kisvarosi jellegű. A telepules tulajdonsaga az, hogy nem tudod rola mi az igazsag, csak amint odaersz. Leszallok a vonatrol, es az ott dolgozo szemelyzet kozli velem, hogy x nap mulva megy vissza csak vonat. Nagyon bosszanto, mennel vissza, se telefon nalad hogy kozold hol vagy napokig, se a dolgaidra nem ersz vissza stb. Konkretan az ott lakoknak az a celja, hogy te ottragadj. Egy plusz feature, hogy bejelentes nelkul mennek vonatok, de ezt ugy kell elkepzelni, hogy teljesen random idopontokban (akar ejjel 3kor) megjelenik egy vonat, 2-3 masodpercig all es mar indul is. Termeszetesen az ember mindig lekesi, mert alom. Ez miatt egyaltalan nem is alszom almombam, es folyamatosan frusztralt, ketsegbeesett es remenyvesztett vagyok. Nem tudom, hogy mi az oka az almomnak, de szerintem nem veletlen, hogy ilyen frekvenciaval jelent meg. Zavar. Nem tudom mennyire jon at szovegen keresztul a bizarrsaga es a remisztosege, de tenyleg borzalmas. Koszonom a valaszokat.
2023. máj. 10. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

"Konkretan az ott lakoknak az a celja, hogy te ottragadj. "


Indulj meg. Afelé az ismeretlen felé ami felsejlett előtted és vaccilálsz, hogy mit tegyél.

2023. máj. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tudi333 ***** válasza:
"Ez miatt" látszik, hogy az egyetem csak álom! XD
2023. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tudi333 ***** válasza:
"Ez mögött"
2023. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha mar belemalltok, inkabb nyelvtanban hibazzak, mint az autotok fekrendszereben.:)
2023. máj. 11. 12:03
 5/9 Tudi333 ***** válasza:
Autószerelő vagy? :)
2023. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, egyetemen autoszerelo szakon.:) Te buta sz*r.:)
2023. máj. 12. 12:21
 7/9 Tudi333 ***** válasza:

Én tudok írni. :)))


Attól félsz beleragadsz(beleragadol :)))) valamibe. Ez az álom jelentése. Valami szitu vagy helyzet egy jövőbeni esemény mondjuk. Tudatalatt bizonytalan vagy, nem érzed úgy, hogy meg tudsz bírkózni az eseménnyel. Ilyesmit jelenthet az álmod.


Fel van mászva a macska a fára. :)))

2023. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg van koszonve:)
2023. máj. 12. 15:09
 9/9 Tudi333 ***** válasza:
Állati! :))))
2023. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!