Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi az alábbi álom jelentése?

Mi az alábbi álom jelentése?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsga előtt állok éppen, holnap lesz. Álmomban sikerült, az angol tanárnőm ennek tiszteletére egy bulit rendezett nekem az általános iskolám tornatermébe. Senkit nem ismertem a buliban, a kedvenc zenéim szóltak. Egyszer bejött a terembe valaki, és közölte, valószínű gyilkosság történt a kertben. A volt általános iskolás osztálytársam szülei voltak ott, aki egy lány, továbbá egy rendőrtiszt. (Lehet nem lényeg, de ők mindannyian romák voltak). Kérdezték milyen kapcsolatban vagyok a lánnyal, itt volt-e a bulin stb. Azon tűnődtem hogy igen persze, összejártunk de ezt a tanárnőm nem tudhatja meg. Kimentem az iskola bejáratához ahol a tanárnőm beszállt egy taxiba és lelépett.

2023. máj. 13. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Azt jelenti hogy meg fogsz bukni a nyelvvizsgán
2023. máj. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem jelent semmit. Pörgött az agyad lefekvéskor.
2023. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es, lehet :DDDDD
2023. máj. 14. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!