Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodás lett volna?

Tudatos álmodás lett volna?

Figyelt kérdés

Múlt éjjel egy hosszú, és furcsán kellemes álmom volt. Szörnyen stresszes ember vagyok, ezért tegnap este megpróbáltam lazítani egyet. Zenét hallgattam, és megpróbáltam kitisztítani az agyamat. Majd amikor elaludtam, konkrétan mintha máshol ébredtem volna fel. Ilyen még sosem fordult elő velem, lényegében benne voltam egy álomban, amiben azt hittem hogy az a valóság. Még emlékszem hogy féltem is, és nem értettem hogy hogy kerültem oda. Mert tisztán emlékeztem hogy lefeküdtem, álmomban pedig egy üdülőhely féleségnél voltam. Még emberekkel is beszélgettem, de ezekre már nem emlékszem olyan tisztán, csak az arcokra és a helyekre.

Valaki járt már így? Hogy ilyen megtévesztően valóságos álma volt, amit tudott iránytani? De valójában nagyon tetszett a dolog, elő lehet ezt idézni valahogy? Talán az alvás előtti relaxáció segített?



2023. máj. 21. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én megtapasztaltam , hogy hogyan irányítsam az álmom és tudom hogy álmodom amikor alszom.

lényegében az a tudatos álmodás , amikor elalszol és tudod hogy alszol az álmodba.

2023. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
A tudatos álmodásnál nem befolyásol az álom, hanem megéled és tudod, hogy ébren vagy. Nem gondolkodsz, hogy hogy kerültél valahova, mert tudod, hogy éppen alszol, és minden, amit tapasztalsz, halucináció.
2023. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!