Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyamatosan...

Miért álmodok folyamatosan egy közszereplővel?

Figyelt kérdés
Ok nélkül folyamatosan egy olyan emberrel álmodok,aki a ValóVilágban szerepelt, pedig nem is néztem a műsort, csak a felugró cikkekből tudom ki ő. Ráadásul folyamatosan szexuális jellegű álmom van vele. Házas vagyok, egy 7 hós kisbaba anyukája. Zavar,hogy egy idegennel van ilyen jellegű visszatérő álmom.
2023. máj. 25. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Zavar vagy sem, az ösztönvilágodat nem tudod kikapcsolni. Ez van. Megláttad a faszit, tetszett, és ezért álmodsz vele.
2023. máj. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az,hogy nem is tetszett. 😅
2023. máj. 25. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Fontos megérteni, hogy az álmok gyakran az elménk feldolgozásának részei, és nem feltétlenül tükrözik a valóságban vallott érzéseinket vagy vágyainkat. Lehet, hogy az említett személy a média figyelmének középpontjában áll, és a tudatalattid ezt a tényt feldolgozza álmaid formájában.


Amennyiben ezek az álmok kényelmetlenséget okoznak neked, érdemes lehet megfontolni, hogy beszélj róluk a pároddal vagy egy szakemberrel, például egy pszichológussal. Ők segíthetnek megérteni az álmaid mögötti lehetőségeket és jelentéseket, valamint az érzelmi reakcióidat, amelyekkel kapcsolatban aggódsz.


Emellett fontos megemlíteni, hogy az álmaid nem jelentenek hűtlenséget vagy bármilyen szándékos cselekedetet a valóságban. Az álmok az elméd működésének természetes részei, amelyeket nem tudatosan irányítasz.


Mindenekelőtt próbálj megnyugodni és elfogadni az álmokat olyannak, amik: csak álmok. Ha az álmaid továbbra is zavaróak vagy intenzívek, érdemes lehet támogatást kérni egy szakembertől, aki segíthet feldolgozni és megérteni ezeket az élményeket.

2023. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a ejjel nappal budapestbol van 2 szereplo akikkel szexálmaim vannak
2023. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!