Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Ma...

Mit jelent ez az álom? Ma álmodtam és nagyon felkavart. Mit jelent az ha azt álmodom hogy felakasztanak és akkor is újra születek ?

Figyelt kérdés
Egy erdős részen voltam magas helyen és öngyilkos akartam lenni amit meg is tettem. Fejjel zuhantam a földre és meghaltam. Közben észleltem a külvilágot. Szüleim észrevették nagyon idegesek voltak majd apám belem rúgott és forralt vizet öntött a fejemre hogy biztos meghaltam-e majd ott az erdőben eltemettek. Ott voltam évekig a sötétségben és lattam mindent amit ők tesznek hogy anyu újra terhes lesz hogy jobban szeretik az új gyereküket mint engem. Közben csak én egy helyben feküdtem a homokban a sötétségben. Majd olyan volt mintha démonok , árnyak ijesztegettek volna és ugráltam a vallások között . Elkezdtem imádkozni aminek nem tudtam a szöveget (valóságban sem tudom csak az első két sorát ) volt egy kereszt a kezemben ami összetört . Utána olyan volt mintha elkezdtem volna egy fényes alagútba csúszni majd újra születtem Afrikában újra csecsemő voltam. Meg emlékeztem az előző életemre és megnéztem fiúnak születtem. Fejem az nagyon fajt olyan minta valaki a valóságban is fejbe vert volna. Annyira emlékszem hogy egy szőnyegen ültem és a testvéremmel maszkaltam. Majd felebredtem és szinte az egész testem lefagyott alig bírtam mozgatni a lábam percekig meg sem tudtam mozdulni .

2023. jún. 8. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Azt, hogy az alváshoz kapcsolódó élettani funkciók lezajlottak a testedben.
2023. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Haha. Nem vicces. Engem tényleg érdekelne mit jelent ez
2023. jún. 8. 13:34
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Ez a jelentése. Semmi több.
2023. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Minden álomnak van jelentése
2023. jún. 8. 13:47
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Egyiknek sincs kislányom.
2023. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért írsz ide ha nem tudsz normális választ adni a kérésemre . Nem vagyok a kislányod. Szerintem én normálisan válaszoltam neked nem ilyen leereszkedően mint te
2023. jún. 8. 16:00
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Tényközlésben mi lehet leereszkedő?
2023. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Rengeteg baromságot álmodtam már össze 40 év alatt. Soha semmi befolyása, kihatása nem volt a való életemre. Lekell szarni, ennyi.
2023. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Lehetett egy utalás korábbi életeidről.

Így működhet az elmondások alapján, az öngyilkosok maradnak amíg a "normál idejük" kitelik, és tehetetlenül szembesülnek vele, mennyi mindent elmulasztanak.

Az is "valós" hogy a "belépő szint" egy fejletlenebb csoporton keresztül van, talán hogy megtanuld megbecsülni az alap emberi kapcsolatokat, a legegyszerűbb körülmények között.

Amit sokan nem gondolnak, de az hogy most és itt élhetnek Európában, az nagy dolog.

2023. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
(de persze lehetett egy bonyolultabb "sima" álom is, csak ezt a variációt már mások írták)
2023. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!