Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha mindenféle (látszólag)...

Ha mindenféle (látszólag) random és értelmetlen álmokat álmodok, közel minden nap, érdemes lehet elmenni egy álomfejtőhöz beszélgetni? Ha igen, hol tudnék erről mélyebben tájékozódni? Amikor beirtam googleba mindenféle hülye cikket dobott fel. :DDD

Figyelt kérdés

Nektek van tapasztalatotok álomfejtő szakemberrel? Milyen volt?

Köszi a válaszokat előre! 😊



2023. jún. 16. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom hányszor kell még leírnom, és hányszor fogják leértékelni, a fájó bár igaz válaszomat

DE

az álmok, azok minden megélt tapasztalatunk,(legyen az egy régen látott film,zene, rádió) minden egyes arc amit eddig láttunk, helyzetek, életkörülmények, szaglás , látásunk az agyunk ezekből a tapasztalatokból összevág nekunk egy kis filmet, ez lenne az “álom” .

Nincsenek jelentéseik, egyszeruen csak mi emberek akarunk ebbe tobbet bele latni.

Nem akar semmit sem üzenni nekunk az univerzum, tudom hogy illúzió romboló, de ez van.

2023. jún. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Érdemes ezeket folyamatosan leírni, és rendszeresen visszaolvasni.

Erősíti a kapcsolatot a tudattalannal, segít egy tisztább csatornát kiépíteni.

1# -nek abban igaza van, hogy az álmok sokszor csak álmok, de szubjektív üzenetek is lehetnek számodra "önmagadtól".

2023. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Facebook-on Álomfejtő csoportban le lehet írni az álmokat és Juhász Kund ingyenes megfejtést ad. :-)
2023. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csinálja, a jelenlegi élethelyzetemtől mindent elmondott ismeretlenül, és szinte még meg is jósolt valamit.
2023. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Mindenképp rá nézek a csoportra. :)
2023. jún. 16. 10:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello, azt szeretném mondani, hogy amikor ilyen előző napok-hetek emlékeiből ilyen katyvaszról álmodsz, akkor nem feltétlenül hordoz magában üzenetet;úgy tudom,hogy az nem fontos; ami álmok az elmúlt napok-hetek eseményeiből gyúródnak össze. :):)

Szóval, a többi a fontos,a többinek lehet üzenete. :):) Szóval amik Nem előző napok emlékei.

Amúgy nemtom,de én pl szerintem, amikor írtak ki ilyet kérdésbe mások; szerintem elég jól ki tudhattam találni, hogy mit jelenthetnek egyes álmok. Meg pl magamnak is szoktam így fejtegetni. Én arra gondolok,hogy szerintem nem vagyok rossz benne. Munkaszerűen Nem foglalkozom ezzel, csak ha valaki kiír egy kérdést, és akkor az számomra érdekes, hogy úgy kitalálni, hogy mit takarhat adott álom.

2023. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!